Belgia geiorgial osalenud Ungari eurosaadik lahkus nii Fideszi erakonnast, kui ka parlamendist

0
1048

Pühapäeval ootamatult Euroopa Parlamendi liikme kohalt tagasi astumisest teatanud József Szájer lahkus kolmapäeval Fideszi erakonnast, teatab päevaleht Magyar Nemzet.

Kabinetiistungi vaheajal ütles Orbán ajalehele: “See, mida tegi meie erakonna kaasesindaja József Szájer, on meie erakonna väärtustega kokkusobimatu.”

“Me ei unusta tema kolmekümneaastast tööd, kuid tema tegevus on vastuvõetamatu ja me ei salga juhtunut,” ütles peaminister. “Pärast sellist tegevust tegi ta ainsa õige otsuse, paludes vabandust ja astus tagasi Euroopa Parlamendi liikme kohalt ning lahkus ka erakonnast,” ütles Orbán.

Eesti Välisministeerium kinnitas Elu24 andmetel, et Belgias geiorgial osales ka üks Eesti diplomaat.

Allikas: Hungarytoday.hu

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.