Bideni nõbu: ta on presidendi ameti jaks liiga vana

0
152

Ajaleht The Times leidis Inglismaalt Surrey’ist USA presidendiks pürgiva Joe Bideni nõbu, ent viimane ei avaldanud oma kaugele sugulasele siiski erilist toetust, vahendas Delfi.

Oma kodus pensionipõlve veetev 74-aastane endine graafiline disainer Ralph Biden tunnistas, et teade sugulussidemetest USA endise asepresidendiga tuli talle üllatusena. The Timesi andmetel on Ralph 78-aastase Joe Bideni viies nõbu.

“Oma südames arvan ma, et ta on selle töö jaoks natuke liiga vana,” arvas Ralph.

“Ma hääletan konservatiivide poolt. Tegelikult hääletasin viimastel valimistel Brexiti poolt,” oli ta nõus ka oma isiklikest vaadetest rääkima.

“Küsitluste kohaselt on Joe Bidenil eelis, kuid nad ütlesid, et Hillary Clintonil oli viimati eelis ja ta kaotas. Ma arvan, et arvamusküsitluste läbiviijad kalduvad soovmõtlemisele – ärge šampusepudelit veel korki maha võtke.””

Allikas: Uueduudised.ee

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.