Donald Trump Seattle’i ametivõimudele: “Võtke kohe oma linn tagasi!”

0
1445

President Donald Trump nõudis kolmapäeval, et Seattle’i ametnikud võtaksid tagasi oma linna osa, mille hõivas radikaalne Antifa rühmitus.

“Radikaalset vasakpoolset kuberneri Jay Inslee ja Seattle’i linnapead narritakse ja mängitakse tasemel, mida meie suur riik pole kunagi varem näinud,” kirjutas Trump Twitteris. “Võtke oma linn KOHE tagasi.”

Grupp vasakäärmuslasi võtsid selle piirkonna oma kontrolli alla ja on püstitanud linnaosa “piiride” ümber barrikaadid, ning kuulutades selle „võmmide vabaks tsooniks” ja lisaks andsid nad kolmapäeval ametivõimudele nimekirja oma nõudmistest. Vallavanem Inslee ütles kolmapäeval toimunud pressikonverentsi ajal, et ta pole probleemist teadlik.

Trump näib olevat vihane, et kohalikud ametnikud põgenesid meeleavaldajate eest, ega võtnud piirkonda tagasi ning ta ähvardas saata linnaossa föderaaljõud.

“Kui te seda ei tee, siis teen seda mina,” kirjutas Trump. “See pole mäng. Need koledad anarhistid tuleb viivitamatult kinni panna. LIIGUTAGE KIIRESTI! ”

Rühm nõudis linnalt Seattle’i politseiosakonna ja vanglate kaotamist, samuti amnestia andmist kõigile ebaseaduslikele rändajatele, tasuta tervishoiuteenuseid ja kõrgkooli kõigile.

Seattle’i politseiosakond sulges esmaspäeval kuue kvartali piirkonnas East Precincti ja loobus sellest, võimaldades protestijatel selles piirkonnas vabalt valitseda. Politsei teatas,  et nad ei naase piirkonda, ega ei reageeri 911 väljakutsetele.

“Kodumaa terroristid on muidugi Seattle’i üle võtnud, seda juhivad muidugi radikaalsed vasakradmokraadid,” kirjutas Trump. “SEADUS JA KORD!”


 

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.