Eesti Islami keskuse juurde toodi sea pea, kas järjekordne Mary Jordani juhtum?

0
916

Delfi kirjutab: “Täna pärastlõunal tõi seni tuvastamata mees Eesti Islami Keskuse ning Türgi ja Aserbaidžaani saatkonna juurde sea pea.”

Millegi pärast kaldun arvama, et tegu on omade mütsidega, ehksiis “Salliv Eesti, Kõigi Eesti, Tolerantne Eesti jne”, et jälle saaks süüdistada konservatiive.

Nagu oli Eerik-Niiles Krossi naise Mary Jordan-Krossi valetunnistus, justkui oleks teda Stroomi rannas rünnatud, loobiti teda ja tema koera kividega. Hiljem selgus, et Mary Jordan-Kross andis teadlikult politseile valeütlusi, sest tema telefoni asukohta kontrollides ilmnes, et sel ajal ei olnud ta Stroomi ranna piirkonnas.

Kaldun arvama, et seal midagi sarnasega tegu, aga arvan, et nüüd lüüakse see taas EKRE kraesse.

Üheks põhjuseks, miks ma seda arvan on see, et ükski lihtne Eesti inimene ei raiska toitu, arvestades, et sealiha on tänapäeval defitsiit, paljud ei jõua seda osta.

Teiseks, miks ma seda arvan on see, et ma saaksin sellest tegevusest aru siis, kui EKRE oleks opositsioonis (sest niikuinii tuleb välja, et oli EKRE toetaja), aga praegu kui EKRE on valitsuses, iga inimene saab ju aru, et kõike mida tehakse – eriti selle teguviisiga õõnestatakse EKRE jalgealust. Keegi ju meist ei soovi seda.

Autor: Reimo Sillamaa

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.