Eesti mustanahaline poliitik: “hääletage Keskerakonna poolt, kes on vastuseisjaks EKRE’le!”

0
5187

Abdul Turay:


Kõikidele mu kallitele eesti sõpradele ja ehk ka vastasetele. Kui te ei ole veel otsustanud kelle poolt hääletada või isegi kui te ei ole mitte kunagi hääletamas käinud, siis kutsun teid üles hääletama Keskerakonna poolt!


Kuna ma ise kandidaat ei ole, pole ma siin ka kellegiga tüli norimas. Kuid olen aastaid pooldanud Keskerakonda kui ainukest tugevat parteid, kes on vastuseisjaks EKRE’le. Ka Reformierakonnast ei ole EKRE’le tugevat vastast. Pidagem meeles, et Kaja Kallas ei suutnud otsustsada, kas teha EKREga koostööd või mitte. Jüri Ratas, aga teiselt poolt, on järejekindalt väitnud, et tema EKRE’ge pistmist ei tee!


Keskerakond ei teeks mitte kunagi koostööd EKRE’ga, ei riiklikul ega ka kohalikul tasandil. See võõrandaks Keskerakonna venekeelset toatajaskonda.


Sotsiaaldemokraadid on liiga nõrgad, mistõttu ma ka sellest parteist lahkusin. Isamaal ja Eesti-200’l puudub piisav valijaskond. Sellest tulenevalt on Keskerakond ainus piisavalt tugev partei võitlemaks ekstremismi vastu Eestis! Kui oled juba hääletanud, kuid mõtled ringi, siis pühapäeval on veel võimalus oma häält muuta.
Kui sa oled õiglane valija, siis ära välista võimalust, et Kallas võib oma võimu saavutamiseks teha kokkuleppe EKRE’ga– ta pöörab selle enda kasuks. 
Edu ja jõudu kõigile kandidaatidele, ent mitte sulle EKRE!

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.