Eesti sõlmis diplomaatilised suhted riigiga, kus toimub kannibalism, seksorjus ja ehtne genotsiid

0
2298
Eesti ja Kongo DV sõlmisid diplomaatilised suhted. Foto: Välisministeerium

Ämber ämbri järel! Eesti poliitilised “ämbrid” jätkuvad…

Hiljuti kiitis Riigikogu heaks arenguabi, kaubanduse ja koostöö lepingu Lõuna-Aafrika Vabariigiga, mille valitsus kiusab taga valgeid farmereid ja kus toimub nn valge genotsiid. Nimekiri sai jätku. Nimelt sõlmiti 3. juulil New Yorgis diplomaatilised suhted Eesti ja Kongo DV vahel, kirjutab Uued Uudised.

Heidame pilgu Kongo DV-sse. 3. juuli Daily Mail kirjutab:

ÜRO aruandest ilmneb, et Kasai piirkonnas Kongos toimuvad mässuliste ja valitsusvägede poolt kohutavad julmused:

  • Massivägistamised, kus poisse sunnitakse vägistama enda emasid;
  • Naistele antakse valida, kas grupivägistamine või surm;
  • Kannibalism ehk inimsöömine. Tunnistajate sõnul inimkehasid lõigatakse, küpsetatakse ja süüakse, sealhulgas peeniseid, mis on lõigatud meestelt, kes olid sel hetkel elus ja ka laipadelt;
  • Juuakse inimverd;
  • Tüdrukutelt lõigatakse genitaale jne.

ÜRO Inimõiguste Nõukogu kahtlustuse kohaselt on kõik Kongo konflikti osapooled (sh, valitsusväed!) süüdi sõjakuritegudes ja inimsusevastastes kuritegudes.

Ja sellise riigi valitsusega sõlmis Eesti diplomaatilised suhted. Kas meie juhtoinad on täiesti aru kaotanud?

Loodetavasti ei too see kaasa massilist Kongo tudengite eksporti Eesti ülikoolidesse. Arvestades, et välisministeerium on sotsist multikultuurlase Sven Mikseri juhtida, on selline stsenaarium täiesti reaalne. Eestil on juba kongolastega kogemusi — Tallinnas Pärnu maanteel tegutseva afrobaari-restorani Fontana omanik Kevin Zibilamene (31) võeti veebruaris vahi alla. Politsei heidab Kongo kodakondsusega aafriklasele ette sadadesse tuhandetesse eurodesse ulatuvat rahapesu ja arvutikelmusi.

Boys are being forced to rape their MOTHERS in atrocities in Congo

Horrific atrocities taking place in the Kasai region of Congo, UN report reveals Accounts of rebel and government troops committing rape and cannibalism Witnesses recall seeing people cutting up, cooking and eating human flesh, including penises cut from men who were still alive and from corpses Group of Kamuina Nsapu militia spotted sporting female genitals as medals Conflict erupted in 2016, involving Kamuina Nsapu and Bana Mura militias and Congo’s armed force Horrific atrocities including mass rape and cannibalism are taking place in a war in the Democratic Republic of Congo, according to a UN report.

Eesti ja Kongo diplomaatilised suhted – mida head või halba võiks neist välja kooruda? – Uued Uudised

Vahel tundub, et diplomaatia reeglid on täiesti reaalsest mõtlemisest väljunud ja saadikud räägivad sõnu, millesse nad ka ise karvavõrdki ei usu. Nimelt sõlmisid Eesti suursaadik ÜRO juures Sven Jürgenson ja Kongo Demokraatliku Vabariigi suursaadik Ignace Gata Mavita 3. juulil New Yorgis diplomaatilised suhted Eesti ja Kongo DV vahel.