Kallase valitsus LARISTAB 15 miljonit rahvastikuregistri hoolduseks

0
Advertisements

Valitsus on Eesti riigi sohu ajanud, rahvale lajatatakse meeletute ja suvaliste maksudega, aga raha riigis loobitakse endiselt vasakule ja paremale.

„Dünaamiline hankesüsteem rahvastikuregistri teenuse arendus- ja hooldustöödeks“ – 15 miljonit! (see ei ole trükiviga!).

„Dünaamilise hankesüsteemi esemeks on rahvastikuregistri teenuse arendus- ja hooldustööd, analüüsid ja testimisteenus. Täpsed hankija vajadused määratletakse igakordselt dünaamilise hankesüsteemi alusel korraldatud seotud hanke alusdokumentides,“ öeldakse selgituses.

Kaja Kallas on ajakirjanduses korduvalt öelnud, et riigil raha ei ole, kusagilt pole enam kokku hoida ja et peame rahvalt suuremat panust küsima (maksude näol). Tundub, et ainsad, kes on sunnitud püksirihma koomale tõmbama on rahvas, sest Kallase valitsuse poolt ei ole mingit kokkuhoidu näha. Mis viga laristada raha, mis ei ole sinu oma.

Me näeme et riigil on tegelikult pappi küll, mida loobitakse suvalistesse projektidesse (Loe Uued Uudised portaali postitusest teiste projektide kohta).

Jutud sellest, et kusagilt pole enam kokku hoida, on lihtlabane VALE.

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia