Eeva Helme maskikandmise vastasest meeleavaldusest: Vabal inimesel on kelle ja mille nimel elada

0
804
Foto: Kriis.ee

Ma nägin eile vähemasti 25 korda siin samas FBs kutset tulla laupäevasele meeleavaldusele, kus protestitakse maskide vastu.

Neid pilte ja meeme, kus maski peetakse orja või lamba tunnuseks ei jõua enam kokku lugeda. Väga paljud neist “vaba sõna” jagajatest elavad kusagil väiksemates asulates, ei puutu kokku suurte kollektiividega, ei kasuta ühistransporti ega midagi säärast. Nemad kütavad kirgi ekraani tagant jagades “teadlaste” pöördumisi, kuidas Covid19 on tulus väljamõeldis. Maskid ei kaitse mitte kuidagi mitte kedagi, VASTUPIDI – maskid tekitavad pöördumatuid kopsukahjustusi. Kampa on tulnud ka nii mõnigi advokaat, kes leiab, et maski kandmine on inimõiguste rikkumine ning põhiseadusegagi tugevas vastuolus.

Minul on FB sõber dr Hasso Uuetoa, kes on südamekirurg. Kevadel oli tema see, kes läks vabatahtlikuna Kuressaare haiglale kõige suuremas kriisis appi. Ta on ka korduvalt jaganud postitusi maskide tõhususest. Ja väga imelik, isegi teda ei usuta enam.

Enda südame usaldaksime me vajadusel tema kätte, kui ta aga ütleb kandke rahvarohketes kohtades maski, siis – rumal jutt, teaduslikult on tõestatud, et mask rikub tervist! Operatsiooni tehes tuleb temal kanda mitmeid tunde maski. Teete te talle opilaualt ettepaneku, et äkki võtate selle orja tunnuse nüüd näo eest ära, teil jäävad veel niimoodi kopsud haigeks? Ei, ei tee!

Mina sõidan iga päev ühistranspordiga. Tipptunnil on buss pilgeni rahvast täis. Õnneks on iga päev järjest enam inimesi, kel on mask. Seetõttu, et oleme orjad? Ma ütleksin, et vastupidi! Just meie oleme vabad inimesed! Vabal inimesel on kelle ja mille nimel elada. On, keda armastada ja keda ennast kaitstes hoida!

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.