EKRE 10 PATTU: President Kaljulaid süüdistas ÜRO rändepakti teemal kõiges EKREt

3
1039
 1. Nagu ikka, on selles, kui kartellierakondadel mingi rahvale vastumeelne susserdamine kinni kiilub, süüdi EKRE.
 2. Meie olevat käivitanud ÜRO rändepakti teemal enneolematu valede, libauudiste ja vassingute kampaania.
 3. Meie pidavat Eestis seni nii laitmatult toiminud välispoliitilise konsensuse (loe: vasalliliku sõnakuulelikkuse) ära kräššima.
 4. Meie olevat katku nakatanud ka muidu mõistliku ja avatud rahvuslust viljeleva Isamaa.
 5. Ja kõige lõpuks põhjustanud sellega valitsuse halvatuse ning poliitilise kriisi.
 6. Sellest, et kolm kuud enne valimisi ei tohtivat meie kui riigi ja rahva saatust kõige otsesemalt mõjutavaid teemasid avalikkuse ette tuua, ei maksa rääkidagi.
 7. Jah, meie olime need, kes salajas soojendatud rändeleppe kätte saime, läbi lugesime ja õudusest püsti tõusnud juustega sel teemal valitsuse infotunnis peaministrit kiusama hakkasime.
 8. Jah, meie olime need, kes oma tänu praeguseks juba sadade tuhandete inimesteni jõudvate meedia ning sotsiaalmeedia kanalite kaudu selle lepingu hirmuäratavaid tagajärgi paljastama asusime.
 9. Jah, meie panime oma initsiatiividega sundseisu ka Isamaa, kes lepingu heakskiitmise korral (mida nad ju tegelikult vaikselt teha lootsidki), oleks pidanud pillid lõplikult kotti panema.
 10. Jah, meie olime ka need, kes sundisid valitsust möödunud neljapäeval, kui sai teatavaks, et me kavatseme Stenbocki maja juures meeleavalduse korraldada, kiirkorras valitsuse istungit Õpetajate majja viima.

President Kaljulaid, miks te sellist jama ajate?

3 KOMMENTAARID

 1. Ei ole küll EKRE (ega ka mitte ühegi teise okupantide pooldaja) valija aga see eit on ikka täiesti soe peast.
  *Okupant- keegi kes lepib praeguse okupatsiooniga ja ei tee miskit selle lõpetamiseks. (Jätsin valimata kuna kumbagi tingimust et üldse viitsiks vaevuda, ei olnud kusagil täidetud: EstExit ja/või kindel ei kommarite ja globalistide röövraudteele.)

 2. Palun ekrel mitte nõuda poliitike lahkumist ministrikohast vaid vastupidi : panna vastutama oma tegemiste eest.

Comments are closed.