EKRE Soome osakond: Kersti Kaljulaid, teil puudub moraalne õigus olla Eesti president

0
3257

KERSTI KALJULAID, TEIL PUUDUB MORAALNE ÕIGUS OLLA EESTI PRESIDENT. PALUN, ASTUGE TAGASI!

Valitsusliidus olev Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) koosneb eestlastest, kes armastavad kõigest oma südamest Eestimaad ja soovivad, et Eesti kui kristliku pärandiga rahvusriik ja meie ainulaadne rahvuskultuur kestaks järgmised 100, 200, 500 ja enam aastat.

EKRE soov on, et meie järeltulevatel põlvkondadel oleks võimalus tunda uhkust hoolivast ja edukast rahvusriigist ning meie võrratust rahvuskultuurist, et järeltulevatel põlvedel oleks, mida kaitsta ja omakorda edasi pärandada.

Sellise unistuse eest on kümned tuhanded eestlased kannatanud meie rahvusriigi loomisest alates tagakiusu, küüditamisi, mõnitusi, naeruvääristamist, fašistideks ja natsideks nimetamist, piinamist ja on maksnud rahvusriigi loomise ning hoidmise eest kallilt, oma vere ja eluga.

Kas unistuse – meie rahusriigi ja -kultuuri kestmajäämise – eest seismine innukalt ja kirglikult, on vale? Miks peavad eestlased kuulma, kuidas president käib mööda maailma ja kuulutab kogu ilmamaale, et ta vihkab osa omaenda rahvast või tal on häbi oma rahva pärast?

Keda või mida presidendirollis olev Kersti Kaljulaid tegelikult vihkab, kui ta ütleb, et vihkab EKRET?

EKRE esindab ju unistust ja igatsust Eestist kui suveräänsest rahvusliku ja kristliku pärandiga riigist ning ühiskonnakorraldusest. See on olnud ja on jätkuvalt valdava osa eestlaste unistus ja soov.

Öeldakse, et üks pilt räägib rohkem kui tuhat sõna.
Selle postituse juures olev pilt kannab üht sõnumit, unistust ja igatsust.

Kersti Kaljulaidi öeldu: “Ma vihkan neid nende käitumise eest ja ma vabandan kuvandi eest, mida see võib anda. … Nüüd pean ma selgitama nende lolle vaateid ja territooriumi tagasi võitma. …”, on öeldud EKRE kohta, kes kannab postituse juures oleva pildi sõnumit, unistust ja igatsust.

P.S
Kersti Kaljulaid, teie viha ja vihkavate väljaütlemiste taustal, näib, et teil puudub presidendiks olemiseks vajalik empaatiavõime. Seetõttu, vaadake postituse juures olevat pilti ja jätke meelde, milline näeb välja vähemalt 100 000 eestlase igatsus ja kirg meie rahvusriigi ja -kultuuri kestmise järele.

Valver Kõrgemäe,
EKRE Soome osakond