Eluohtlik rongiga sõita: Saksamaa politsei on suurendanud raudteerööbaste valvet

@MK

0
1293

@MK: Saksamaa politsei on suurendanud raudteerööbaste valvet, peale seda, kui ICE rong sõitis 7. oktoobril läbi Müncheni ja Nürnbergi raudteeliini vahele pingutatud terastrossi.

Politsei leidis toimumiskohalt sõnumi araabia keeles, kus ähvardati rünnata raudteid kogu Euroopas, kui EU riigid ei lõpeta islamistliku riigi ründamist.

Saksa politsei võtab ähvardust tõsiselt, teatab n-tv uudistekanal. Politsei hinnangul taheti vaierirünnakuga tappa suur hulk inimesi. Ründajat või ründajaid ei ole tabatud.

ICE-Anschlag sollte viele Menschen töten

Mit einem über die Gleise gespannten Stahlseil wollten Unbekannte im Oktober einen ICE entgleisen lassen. Das Seil ist zu dünn und reißt. Doch die Ermittler glauben: Die Täter wollten viele Menschen töten.

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.