Endine moslem Mona Walter: Rootslased kaotavad oma riigi 50 aastaga

0
1592

Mona Walter, kes kolis 1990. aastal Somaaliast Rootsi ja loobus islami usust, usub, et rootslased ei tunnista oma riiki 50 aasta pärast. Tema sõnul on ainus viis selle suundumise peatamiseks alustada välismaalaste massilist hävitamist, kes ei soovi Rootsi ühiskonda integreeruda.

Mona Walter , endine moslem, kolis 90ndatel aastatel Somaaliast Rootsi. Rootsis loobus ta mõne aasta pärast islamist ja pöördus kristusesse.

2016. aasta sügisel rääkis Mona Walter Rootsi ajakirjanike Ingrid Carlqvisti ja Maria Celanderi blogileheküljele, miks ta usub, et Rootsit pole 50 aasta pärast.

– Ma püüdsin juba aastaid rootslasi panna mõistma moslemite eesmärki – võtta üle nende riik. Esimene asi, mida nad teevad, on nõuda šariaadikohtuid, nagu juhtus Ühendkuningriigis.

– Rootslased on praegu veel veendunud, et Rootsi seadused kehtivad nende riigis. Aga küsige brittidelt, kas nad oleksid uskunud 30 aastat tagasi, et Suurbritannias kehtib 2018. aastal šariaadiseadused? Keegi ei pidanud seda võimalikuks.

– Kui Rootsi tunnustab šariaadiseadust, esitavad moslemid üha uusi nõudmisi, näiteks luba kontrollida oma kogukondi ilma Rootsi ühiskonna sekkumiseta. Lõplik eesmärk on kasutada šariaadiseadust kogu Rootsis.

– Ei ole oluline, kas sellel ajal on veel järgi sinisilmseid rootslasi – nad kõik on selga pannud Nikaabi ja burka.

– moslemipoliitikud soovivad seadusi muuta, et Rootsis elavad moslemid saaksid tegutseda šariaadiseaduse alusel. Nad tahavad kontrollida oma territooriumi, ilma et nad peaksid Rootsi seadusi järgima.

– See on pikaajaline eesmärk ja islam oskab olla kannatlik. Nagu nad ütlevad: “Sul on kell, aga meil on aega”.

Rootsi ainus võimalus on alustada massilisi hävitamisi, kõik kes arvavad, et kõik siin on “Haram” (Ḩarām tähendab šariaadis keelatut, puutumatut, ebapüha, tabu) ja ei taha integreeruda, või keelduvad kohanemast.

– Kui me koheselt ei tee seda, võtab islam riigi üle 50 aastaga.

Allikas: Kansalainen.fi