Ennekuulmatu: Soomes sunniti kooliõpilasi trahvi ähvardusel homoerootikat vaatama

1
979

Kesk-Soomes Kokkola rootsikeelses gümnaasiumis sunniti 16-18-aastaseid õpilasi homoerootika filmi vaatama, keeldumise korral ähvardati õpilasi põhjuseta puudumise ja 10 € trahviga, edastab PT-MEDIA.

Homofilmi sunnitud vaatamine tekitas õpilastes pahameele. Paljud õpilased ütlesid, et nad ei taha selliseid filme vaadata ja keeldusid kinno minemast. Filmis oli ka mitmeid perversseid kohti.

Koolijuhi sõnul on film vaid “kahe mehe vaheline ilus muinasjutt” ning osa “sallivuse õpetusest”.

Sallivuslaste tehtav pagulas- ja homopropaganda ning noorte ajupesu on juba hullumeelsed mõõtmed võtnud.

1 kommentaar

 1. soomlasi nimetati eestis halvustavalt põtradeks…
  / heiki herman soome /

  naabermaa soome on olnud eestile rohkem hukutav, kui seda isegi varasem idanaaber… juba ENSV perioodil imbus soomest vaid kapitalistlikku rämpsu, topeltmoraali, amoraalsust ja muid pahesid… soomlasi nimetati eestis halvustavalt põtradeks…
  soome riik on olnud ka alati topeltmoraaliga ja mitte usaldatav…
  30 ndate lõpus ja 40 ndatel andis soome valitsus välja nõukogude liidule kümneid tuhandeid ingverlasi ning samuti ka hulga eestlasi… soome riik on kogu aeg koostööd teinud ja mehkeldanud nii lenini, stalini kui hilisemate nõukogude liidu mõrvaritest juhtidega ja täitnud ka nende tegelaste tahtmisi ja soove… Soome riik rurttas ka kiiresti pugejalikult uude liitu, loobudes, kaotades oma raha ja iseseisvuse, tõugates ka väikese uue vaba eesti taas okupatsiooni!
  nii soome kui rootsi on toonud eestile ja eesti rahvale,
  enneolematut kahju!…

Comments are closed.