Feministid: viisakas käitumine on valgete ülemvõimu kehtestamise mehhanism

0
560

Feministide rühm, mis propageerib “valusalt ausaid vestlusi” valgete naiste ja BIWOC (mustanahaliste, põlisrahvaste ja värviliste naiste) vahel, väitis neljapäeval twitteris, et valgete naiste kinnisidee on olla kena ja see on valgete ülemvõimu kehtestamise mehhanism, vahendab The Daily Wire.

“Valgete naiste kinnisidee on olla kena ja see on valgete ülemvõimu üks ohtlikumaid tööriistu,” postitas Race2Dinner neljapäeval oma Twitteri kontole.

Race2Dinneri liikumise asutasid ja seda juhivad Regina Jackson ja Saira Rao, et pakkuda valgetele naistele võimalust “purustada” oma “valge haprus”, palgates värvilised naised oma õhtusöögil osalema, ning vestlema süütundest, mis valged naised neile oma naha värvuse tõttu on põhjustanud, ehk olla “mustade ja pruunide” naiste valu tunnistajaks.
„Kallid valged naised, olete põhjustanud pruunidele ja mustadele naistele mõõtmatut valu ja kahju. Me oleme siin, et teiega koos maha istuda, et selgitada avameelselt, kuidas te selle valu ja kahju meile põhjustasite,” kirjutavad Jackson ja Rao oma veebisaidil.
“Naised vihkavad: me räägime teie kaasosalusest valgete ülemvõimu hoidmisel ja meid pruunide ja mustade naiste hoidmisel,” kirjeldab Race2Dinner veebisaidi üksikasju. „Meie eesmärk on paljastada valgete privileeg, võim, kontroll ja teie kaasosalus kõigis eeltoodudes. Olete selle süsteemi lahutamatu osa. Palun kasutage seda võimu vihkamise lammutamiseks, mitte selle toetamiseks.”
YouTube’i ekraanipilt / Saira Rao kongressil

Race2Dineri asutaja ütleb, et ta vihkab valgeid inimesi ja Ameerikat

Rao, üks Race2Dineri asutajaid ja endine demokraatide kongressi kandidaat,” süüdistas valgeid inimesi oma elu “armetuks muutmises” ja ütles, et ta ei saa Ameerika lipu ligidal  seista,” teatas Daily Caller sel suvel.

“Ameerika lipp teeb mind haigeks,” postitas Rao ühe säutsu. Ühes teises postituses kirjutas naine: „Valged inimesed on teinud kõik selleks, et mu elu oleks armetu. Miks ei peaks ma valgeid inimesi vihkama?”

Raot toetasid valimistel vasakpoolsed poliitilised aktsioonid (PAC) justiitsdemokraadid, kuid valimised võitis valge naine Diana DeGette.

Pärast valimistel lüüasaamist ütles Rao, et on valmis valgetest inimestest “loobuma”, süüdistades neid oma kaotuses. Enne kaotust kirjutas Rao ka Huffington Postis demokraatlikule parteile avatud kirja, süüdistades neid, et nad pole rassismi vastu võitlemiseks piisavalt teinud.

“Olete võtnud mu armastuse ja minu raha, kuid pole teinud midagi vastutasuks,” ütles naine. „Te kutsute jätkuvalt massmõrvu toime pannud vihaseid valgeid mehi „üksikhunditeks “. Aga kui keegi, kes näeb välja nagu mina, karjub „Allahi” ja tulistab püssi, on see „terrorism”!

Jacksonil ja Raol on ilmselgelt tegemist kõikide valgete inimeste (k.a. valgete feministide) vihkajatena.

“Valge feminism loodab, et mehed tunnistavad oma rolli naistevihkamise hoidmisel, keeldudes kindlameelselt tunnustamast valgete naiste rolli valge ülemvõimu hoidmisel,” seisab oktoobri säutsus.

Eelmisel nädalal ütles Race2Dinner, et “gaasivalgus on valgete inimeste lemmik” ja väitis, et USA rajati vägivallale.

“Vägivaldsed valged inimesed rajasid selle riigi. Vägivaldsed valged inimesed juhivad seda riiki jätkuvalt (vt nt Donald Trump, Stephen Miller, Mitch McConnell). Kui mustanahalised, põlised ja pruunid inimesed seda fakti mainivad, süüdistatakse meid vägivallas. Gaasivalgus on valgete inimeste lemmik,” seisis twitteri postituses.