“Fuck off” – Facebookis levib ühe kodaniku arvamus Eesti Vabariigi valitsuse kohta

0
3145
Foto: Facebook

Facebookis levib ühe inimese mõte ja arvamus, mis on tulvil väga paljudest emotsioonidest. Täpsemalt kogu tekst näeb välja järgmine:

Fuck off Eesti Vabariigi valitsus oma idiootsete plaanide ja tegevustega raisk! Kari omakasupüüdlikke lömitajaid on meil seal eesotsas!
Käisin poes. Minu ees olev memm ostis süüa endale. Arve oli 8.35. Ta rahakotis oli 5 eurone ja siis hunnik sente, millest enamik punased. Tal jäi 45 senti puudu! Pensipäev on meil 5ndal kuupäeval ja 11 päeva hiljem on viisakas, puhas memm poe kassas hädas oma imeväikese arve tasumisega!

Kas te ükskord sellest ka aru saate, et enne kui mingitele kontvõõrastele ahvidele abi pakkuda, tuleks aidata oma riigi kodanikke??!! Kuradi annetusi peavad paluma vähihaiged, mingite koledate haiguste põdejad, kelle elu on riigile tähtsusetu ja isegi haigekassa abi ei paku. Tõelised abivajajad roomavad mudas, et kuidagigi ära elada ja te kasutate maksumaksjate raha kuluhüvitiste ja muude hüvede tarbeks, rääkimata sellest, et teie palgad on üüratud. Üüratud selle pärast, et te ei käi kohalgi riigikogus oma tööd tegemas! Te kõik peaks häbenema, nurgas põlvili hernestel ja piitsad seljal välkumas, et tuleks meelde kust kohast meie, eestlased, oleme siia välja jõudnud! Buratiino väidab, et tal on meie pärast häbi, aga et ise peeglisse vaataks ja väheke mõtleks MIKS me nende idiootsuste peale kaasa ei plaksuta, vat seda juba ei juhtu! Tõusikmatside kari on meie “vaba” riigi eesotsas, ei muud. 

Okse tuleb peale! “jõuluaeg, tehke head, armastage ligimest” ja muu blablabla… Kutsun üles kõiki Toompea ajuhiiglasi loovutama 20% oma palkadest abivajajatele ja alles siis võib keegi neist tulla ja öelda, kuidas meie, maksumaksjad, peaks annetama ja ligimest abistama. Aga vatvot seni kuni meie kodumaal on vähemalt veerand inimestest olukorras, kus lihtsalt ise toime ei saagi tulla tervislikel vms põhjustel, ei saa ükski tolerast ega riigitegelane nõuda meilt sallivust mingite ahvide sisse lubamiseks ja nende elatamiseks!!!

Ma üldiselt ei ole see, kes kerjusele raha annab vms. Aga selle proua puudujäägi maksin suurima hea meelega. Lihtsalt mõte sellest, mis olukorras ta tegelikult võib olla… Äkki on ta sama üksi nagu mina? Äkki tal polegi kedagi ega midagi enam peale tema enda ja selle väikese pensioni? Ja seegi on otsas 11 päeva peale selle saamist… Rõve lihtsalt… Sest mingi “sõjaohver” saab kõik eluks vajaliku meie riigi kassast just nende samade inimeste arvelt, kes makse maksavad ja ise mudas siputavad. Kohutav lihtsalt.

Jah, muidugi on neid, kes ise on ennast täbarasse olukorda ajanud oma enda rumalusest, aga iga adekvaatne inimene on võimeline vahet tegema, kas tema ees seisab niisama petis/looder või on tegemist ausa inimesega, kellel ongi lihtsalt raske. 

Häid jõule… Ja et teil kõigil jaguks rahakotis see närune 45 senti, et poes arve ära tasuda…

GH

Arvamuse allikas: