Halloweeni ajal toimusid Prantsusmaal taas märatsemised ja mässud

0
815

Halloweeni ajal toimusid Prantsusmaal taaskord märatsemised ja mässud, kus rünnati ka politseid. Näib, et selline märatsemine ja mürgeldamine on saanud tänase prantsuse ühiskonna lahutamatuks osaks, vahendab Uued Uudised.

Essone’is näiteks ründasid mitmed maskides noorukid politseinikke, lastes neile näkku hapet. Essone’i happerünnak leidis aset, kui politsei üritas takistada kolme maskis noormeest kohaliku poe röövimises. Neil õnnestus võtta kinni kaks poissi, kuid kolmas põgenes ja politsei asus teda jälitama. Kui nad 13-aastasele järgi jõudsid, lasi too nende poole hapet. Õnneks ei saanud politseinikud siiski tõsisemalt viga ja neil õnnestus noormees kinni võtta.

Lisaks märatsesid Essone’is 20 maskis tegelast ühes spordipoes, rünnates vägivaldselt töötajaid.

Politseid rünnati aga ka Étampes’is, kus nad püüdsid takistada autosid süütavat noorukitekampa Saint-Michel-sur-Orge’is märatses tänavatel 40-pealine raudkangidega relvastatud seltskond ja Evry’s vigastas relvaga baari sisenenud seltskond kaht töötajat.

Pariisis röövisid seamaski kandvad kurjategijad tänaval inimesi. Kolm neist arreteeriti. Üle kogu riigi süüdati taas autosid ja kokku arreteeriti 116 noorukit. Siseminister Christophe Castaner püüdis olukorra tõsidust vähendada, öeldes, et asi ei olnud sugugi nii hull nagu varasematel aastatel

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

Halloweeni ajal toimusid Prantsusmaal taas märatsemised ja mässud – Uued Uudised

Halloweeni ajal toimusid Prantsusmaal taaskor märatsemised ja mässud, kus rünnati ka politseid. Näib, et selline märatsemine ja mürgeldamine on saanud tänase prantsuse ühiskonna lahutamatuks osaks. Essone’is näiteks ründasid mitmed maskides noorukid politseinikke, lastes neile näkku hapet. Essone’i happerünnak leidis aset, kui politsei üritas takistada kolme maskis noormeest kohaliku poe röövimises.