Harri Kingo: Hoidkem Vabaduse Plats neist puhas

0
1279

Vaatasin seda väikest gruppi inimesi ja mõtlesin esmaselt: neid on nii vähe!? Teine mõte oli: kas tõesti see käputäis noorukeid tahab suruda oma tahet peale kogu meie ühiskonnale!?

Nali tõesti!

Ebameeldiv oli, et kogu seda tsirkust korraldati Vabaduse Platsil otse Vabadussamba jalamil. Linnavalitsus ei peaks andma luba korraldada selliseid vabadust mõnitavaid üritusi Vabaduse Platsil. Tehku nad seda mujal. Meie esiisad ei läinud surma sellise vabaduse väärastumise nimel. Ma keeldun seda uskumast. Võimatu.

Hoidkem oma Vabaduse Plats puhas sellistest aktsioonidest, mis otseselt mõnitavad meie vabaduse eest langenuid, vabadust ennast. See on koht, kuhu me viime meie vabaduse eest langenute mälestuseks oma pärjad. Ja seisame langetatud päi. See aktsioon oli sama rõve, kui miski segase seltskonna lärmakas karnevalipidu surnuaial.

Nende meeste mälestus, kes läksid surma meie vabaduse eest, peab meile pühaks ja puutumatuks jääma.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.