Harri Kingo presidendi sõnavõtust: Viimane, kes seda teha võiks

1
769

Arvan, et viimane, kes võiks antud juhul oma suu Mart Helme kohta lahti teha on EV president Kersti Kaljulaid. Oli see ju Kersti Kaljulaid, kes teatas üle maailma, et ta vihkab EKRE liikmeid – “I hate them.”

Kuidas on ta võimeline suure osa eesti inimeste, oma kaasmaalaste vihkamise ära unustama!? Kuidas on ta võimeline kritiseerima midagi, mida ta ise märksa otsesemalt ja räigemalt on teinud ja mille eest ta pole isegi vabandanud!?

Nojah, mida ikka oodata inimeselt, kes vanema daami suhtes täiesti pretsedenditule rõvetsejale – totaalse verbaalse vägivalla kasutajale annab isiklikult üle… vägivallaennetaja auhinna!

Kersti Kaljulaid on Orwelli “1984” live.

Viimane, kes seda teha võiks—-Arvan, et viimane, kes võiks antud juhul oma suu Mart Helme kohta lahti teha on EV…

Posted by Harri Kingo on Laupäev, 17. Oktoober 2020

1 kommentaar

  1. president ei tohiks oma ameti pärast suust välja öelda sellist sõna nagu vihkan vähemalt avalikkuse ees mitte.mis puutub vikerkaarelistesse siis on neid alati olnud aga kunagi pole nad endale mingeid eelistusi nõudnud ega ennast reklaaminud nagu seda praegusel ajal tehakse.olen seitse last üles kasvatanud ja kõik töötavad ja elatavad end ise,oma peret ja koos sellega ka loovad ühiskonnale väärtusi ja pole nad käinud kusagil ennast propageerimas ega riigilt toetusi lunimas ega tänavatel skandeerimas.lihtsalt elavad ja töötavad selleks et eestlastel oleks järelkasvu ja kes nende vanemaid hiljem üleval peaks.nüüd küsimus pededle palju teie annate eesti rahvale järelkasvu ja kes teid vanaduses üleval peab.need oleme meie pereinimesed ja meie lapsed peredega.kus on siis õiglus kui teie parasiteerite perede arvelt ja nõuate veel omale eelistusi?

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.