Hendrik Toompere jr: KAS KLIIMAMUUTUS STREIGID KOOLIDES ON ADEKVAATSED?

Hendrik Toompere juunior, lavastaja ja näitleja

0
1933

Vastus tulevase eurosaadiku – Urmas Paeti hiljutisele arvamusele.

ma valisin sind Urmas Paet.

sa just väitsid, et koolilastest streikijate kommunistideks pidamine ja nende seetõttu alandamine on sigadus. muidugi on. liiale ei maksa minna.

Aga mida teab noor kliimast. laps pole iial näind isegi mis ilm väljas on, tähtsamad asjad on hoopis neil mujal. ja kui mingi laps, kes ei oska isegi muna keeta tuleb rääkima, kuidas maailma tasakaalus hoida siis peab kyll talle selgitama, et maakera on teinud selliseid kliimakannatusi läbi, mida isegi see tema lemmik mahlajäätis mida sygavkylmutatakse ja siis suus mahedalt nektariks mahlub, läbi pole pidand elama.

muidugi on see kõik poliitiline ärplemine ja laste kuritarvitamine. omamoodi poliitiline pedofiilia. ma ei ratsutaks selle teema seljas. kliimamuutused, päikese asend ja tormid ja tuuled ja vulkaanid ei sõltu sellest kas yks inimlaps väidab, et ta lausa nyyd näeb co2 kogust atmosfääris. kui koolilastele sellist sisemist kytet pidevalt sisse pumbata oma poliitiliste eesmärkide saavutamisel siis vaimuhaigused syvenevad ja mentaalne saaste plahvatab hullemini kui mingi lokaalne kõrbestumine. aga edu