Hispaania sotsid lähevad tarasid lammutama!

0
1102

Juuni alguses ametisse vannutatud Hispaania sotsialistidest koosnev valitsus, mis sarnaselt Rootsile tituleerib end “feministlikuks”, andis teada, et nende prioriteediks on migrante tõketavade tarade lammutamine, vahendab The Local.

Põhja-Aafrikas asuvad Hispaaniale kuuluvad Ceuta ja Melilla on uudistest tihti läbi käinud seoses migrantide tormijooksudega ja territooriumile tungimistega. Ainsaks tõkkeks on olnud suured tarad, mis sissetungijaid tagasi hoidnud.

Hispaania uus siseminister Fernando Grande-Marlaska ütles, et tarad tekitavad sissetungivatele migrantidele vigastusi ja nõnda polevat sobilik. Valitsusvälised organisatsioonid (nn soroslased) on juba ammu kutsunud üles eemaldama need tõkked.

“Ma kavatsen teha kõik võimaliku, et Ceuta ja Melillas asuvad okastraat-aiad eemaldada,” ütles ta neljapäeval Onda Cero raadiointervjuus. “See on üks minu peamisi prioriteete.”

Viimastest sammudest järeldub, et võimule saanud sotsialistid soovivad kõik immigratsioonikraanid taas lahti keerata ning eelmise konservatiivse valitsuse töö selles osas nullida. Teatavasti andis uus valitsus loa ka migrandilaevale Aquarius randuda Valencias, kuna Itaalia ja Malta keeldusid laeva riiki lubamast.

Eurorong kihutab punaste juhtimisel ainult kuristiku poole…