Hollandi välisminister: rahulikke multikultuurseid ühiskondi ei eksisteeri!

0
601

Eelmisel nädalal pani kogu progressiivse maailma kihama Hollandi välisminister Stef Bloki väljaütlemine: “Tooge mulle näide paljurahvuselisest multikultuurilisest ühiskonnast, kus põliselanikkond endiselt elab… kus nad elavad rahumeelses, ühiskondlikus unioonis,” ütles Blok Reutersi sõnul. “Ma ei tea ühtegi.”

Ta ütles, et igal ühiskonnal on piirid sisserändajate vastuvõtmisel. “Väga tore” on omada Türgi pagarit nurga taga, kuid ta lisas, et sellel võib olla “mõningaid kõrvalmõjusid”. “Kui te elate selle keskel, siis kannatate tohutult,” sõnas Blok.

Blok avaldas ka arvamust, et inimestel on “kusagil sügavates geenides” tahe kuuluda mingisse kindlalt “määratletud gruppi”. “See on tõenäoliselt kusagil sügaval meie geenides, et me tahame hästi organiseeritud inimrühma … ja et me ei suuda endale tundmatute inimestega ühendust luua.”

See oli kui kepi torkamine herilasepessa – globlalistid häbenesid, tundsid piinlikkust, mõistsid hukka ja mida kõike veel, ning välisminister sai väljaütlemiste eest igast suunast tuld. Seda enam, et Bloki näol on tegemist Hollandi liberaalse partei VVD ministriga.

Analysis | Dutch foreign minister says multicultural societies breed violence

Last month, the Dutch prime minister set the Internet on fire when he deigned to clean up his own spilled coffee. Now, the country’s foreign minister is drawing a very different kind of attention. Dutch Foreign Minister Stef Blok is under fire for comments at a recent gathering of Dutch employees of international organizations at The Hague.

Peaceful multicultural societies don’t exist, Dutch FM says

There are no peaceful multicultural societies and it is genetically determined that man can not connect with “unknown people”, Minister Stef Blok (VVD) of Foreign Affairs said during a private meeting with Dutch who work for international organizations last week Tuesday, which current affairs program Zembla has footage of.