Homovanker kisub kraavi: moslemitele ei meeldi homoseks!

0
2510

Saksa ja Briti moslemid protestivad homopropaganda vastu. Inglismaal on moslemid juba tänavatel.

Ehk see, millest konservatiivid on juba kümme aastat rääkinud aga mida vasakpoolsed ei taha kuulda võtta, ongi nüüd saamas teoks. Tule ja bensiini segamisel ei tule midagi head välja.

Bildi lugu räägib sellest, et Saksamaal on hakatud riikliku haridusprogrammi raames moslemilastele õpetama homoseksuaalsuse “normaalsust”. Moslemikogukondade juhid on aga sellele vastu. Ütlevad, et islamis on homoseks keelatud.

Briti moslemid protestivad homopropaganda vastu.
Foto: Caters News Agency (Daily Mail)

Daily Mail – BIRMINGHAM: „Haridus, mitte indoktrinatsioon”. Moslemitest lapsevanemad tõid tänavale 300 meeleavaldajat, kes protestivad kooli ees homoseksuaalsuse ja soolise võrdõiguslikkuse õppetundide vastu.

Mõned moslemitest meeleavaldajad ütlesid, et nad lahkuvad pigem Ühendkuningriigist, kui lubavad oma lastel jätkata õppimist Birminghamis Parkfieldi kogukonna koolis. Õpilased olid samuti protestijate hulgas. Mõned liitusid hüüdes ja hoides plakateid millel kirjas: „Haridus, mitte indoktrineerimine”. Üks laps kandis käsitsi kirjutatud plakatit, millel kirjas: „Laske lastel olla lapsed!”

Protest on seotud koolis toimunud võrdõiguslikkuse õppetundide vastu võitlemisega, kusjuures valdavalt moslemitega asustatud piirkonna vanemad ütlevad, et kool propageerib homoseksuaalsust. Kristlikud evangelistid ühinesid nendega, et näidata protestil solidaarsust.

Vanemate viha on suunatud kooli abijuhi Andrew Moffati vastu, kes on “No Outsiders” õppetundide taga. Ta tõi kooli programmi, et õpetada lastele võrdõiguslikkust ja Briti väärtusi.

Homoseksuaalses tsiviilpartnerluses Moffat tehti 2017. aastal MBE -ks hariduse võrdõiguslikkuse ja mitmekesisuse õpetamises. Hiljuti valiti ta „maailma parimaks õpetajaks”.

Ta lahkus eelmisest õpetuskohast teise kooli pärast seda kui kristlikud vanemad olid homopropaganda vastu – ja on nüüd silmitsi veel suurema vastuseisuga vanemate poolt Parkfieldis, kus 98% 750-st õpilasest on islami taustaga .

Protesti organiseeris Mariam Ahmed, kelle nelja-aastane tütar õpib selles koolis, ta korraldanud “No Outsiders” projekti vastu ka petitsiooni. Ta kommenteeris: „See, mida nad õpetavad, ei ole õige, lapsed on selleks liiga noored. Õpetus koosneb üheksast osast ja nad näivad keskenduvat ainult ühele, homoseksuaalsusele ja see on vale. Nad peaksid arvestama eetikaga, mis vastab sellele piirkonnale.”

„See ei ole ainult sellepärast, et me oleme moslemid, siin on ka kristlasi. Meil ei ole homoseksuaalide vastu viha ja me austame seadust. Me austame, et härra Moffat on homo ja me oleme õnnelikud, et ta on õpetaja.”

Ta ütles, et kaalub oma tütre koolist ära võtmist, kui sedasorti õppetunnid jätkuvad, väites, et lapsi mõjutatakse emotsionaalselt ja psühholoogiliselt.

Üks isa, kelle kuue-aastane tütar samas koolis käib, ütles, et tema abikaasa soovib pigem riigist lahkuda, kui lasta tütrel osaleda sellistes õppetundides.

Mees, kes ei tahtnud oma nime öelda, ütles: „Mu tütar küsib küsimusi, millele mu naine ei suuda vastata.”
„Ta on selleks liiga noor. Minu lähedal elav perekond on selle tõttu juba Pakistani tagasi pöördunud.”

Mõned meeleavaldajad ütlesid, et islam ei nõustu homoseksuaalsusega, samas kui teised väitsid, et nad ei ole selle vastu, vaid süüdistasid õpetajat „isiklike veendumuste” pealesurumises.

Moffat ütles, et ta üritas vanematega kohtuda, kuid peatus, kui nad muutusid isiklikuks ja agressiivseks. Ta on saanud vanematelt ähvardusi internetis. Moffat rääkis BBC-le: „Ma olen tundnud ohtu … need on olnud keerulised paar nädalat.”

Daily Maili artiklis on avaldatud ka pildid ja video sündmusest.

Allikad:

…ja päris huvitavaks läheb alles siis, kui laps tuleb koolist koju ja hakkab oma moslemitest vanematele rääkima kolmanda soo olemasolust…