Immigrant sai Rootsi kodakondsuse: “Ma võin nüüd teha, mida ma tahan” – ja vägistas naise

0
5380

Sisserändaja tähistas oma kodakondsuse saamist: ta vägistas naise, kuid palus Allahilt päikesetõusu ajal andeks, vahendab Nykysuomi.

Vägistamine toimus juuli lõpus Stockholmi lähedal Ingarös. Naine oli tutvunud ühiste tuttavate kaudu immigrandiga, kes teda õhtuujumisele kutsus.

Ujumine paraku kujunes vägistamiseks. Mees lükkas betoonkonstruktsioonilt naise vette. Naine ei osanud hästi ujuda ning sattus paanikasse. Mees hüppas vette järgi, hoidis naist juustest ja kehast kinni, ning vägistas ta.

Kui naine üritas appi karjuda, surus mees naise pea vee alla. Naine kartis oma elu pärast.

Peale vägistamist ütles mees, et naine ei tohi juhtunust kellelegi iitsatada ja et tal on õigus teha naisele mida tahes, kuna ta sai just Rootsi kodakondsuse.

Kohtus rääkis mees, et ta oli teinud naisele ettepaneku imaamiga kohtumiseks, et paluda Allahilt andestust.

Nacka ringkonnakohus mõistis mehele kolm aastat vanglat. Samuti peab ta maksma ohvrile hüvitist umbes 1150 eurot.

Ühtlasi sai Rootsi riik juurde uue “rikastaja”, sest vägistajat ei saa pärast karistuse kandmist riigist välja saata, kuna ta on nüüd Rootsi kodanik.

Kodakondsuse tühistamine oleks ilmselge inimõiguste rikkumine ja rassism, mida kahjuks aga pole rootsi naiste vägistamine… Vot sellises ebaõigluses elame.

Maahanmuuttaja sai Ruotsin kansalaisuuden: “Nyt voin tehdä mitä haluan” – ja raiskasi naisen

Maahanmuuttaja juhlisti kansalaisuuden saamistaan: hän raiskasi naisen, mutta pyysi Allahilta anteeksi auringonnousun aikaan. Raiskaus tapahtui heinäkuun lopulla Ruotsin Ingarössa. Nainen oli tutustunut mieheen yhteisen tuttavan kautta. Mies pyysi naista seurakseen iltauinnille. Mies heitti naisen veteen laiturin betonirakennelmalta. Nainen ei osannut uida kunnolla ja meni paniikkiin.


TÄHTIS!

Rahvuslane.ee veebileht lõpetab selle kuu lõpus oma tegevuse. Loe täpsemalt S I I T

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.