Immigrant sai Rootsi kodakondsuse: “Ma võin nüüd teha, mida ma tahan” – ja vägistas naise

0
5218

Sisserändaja tähistas oma kodakondsuse saamist: ta vägistas naise, kuid palus Allahilt päikesetõusu ajal andeks, vahendab Nykysuomi.

Vägistamine toimus juuli lõpus Stockholmi lähedal Ingarös. Naine oli tutvunud ühiste tuttavate kaudu immigrandiga, kes teda õhtuujumisele kutsus.

Ujumine paraku kujunes vägistamiseks. Mees lükkas betoonkonstruktsioonilt naise vette. Naine ei osanud hästi ujuda ning sattus paanikasse. Mees hüppas vette järgi, hoidis naist juustest ja kehast kinni, ning vägistas ta.

Kui naine üritas appi karjuda, surus mees naise pea vee alla. Naine kartis oma elu pärast.

Peale vägistamist ütles mees, et naine ei tohi juhtunust kellelegi iitsatada ja et tal on õigus teha naisele mida tahes, kuna ta sai just Rootsi kodakondsuse.

Kohtus rääkis mees, et ta oli teinud naisele ettepaneku imaamiga kohtumiseks, et paluda Allahilt andestust.

Nacka ringkonnakohus mõistis mehele kolm aastat vanglat. Samuti peab ta maksma ohvrile hüvitist umbes 1150 eurot.

Ühtlasi sai Rootsi riik juurde uue “rikastaja”, sest vägistajat ei saa pärast karistuse kandmist riigist välja saata, kuna ta on nüüd Rootsi kodanik.

Kodakondsuse tühistamine oleks ilmselge inimõiguste rikkumine ja rassism, mida kahjuks aga pole rootsi naiste vägistamine… Vot sellises ebaõigluses elame.

Maahanmuuttaja sai Ruotsin kansalaisuuden: “Nyt voin tehdä mitä haluan” – ja raiskasi naisen

Maahanmuuttaja juhlisti kansalaisuuden saamistaan: hän raiskasi naisen, mutta pyysi Allahilta anteeksi auringonnousun aikaan. Raiskaus tapahtui heinäkuun lopulla Ruotsin Ingarössa. Nainen oli tutustunut mieheen yhteisen tuttavan kautta. Mies pyysi naista seurakseen iltauinnille. Mies heitti naisen veteen laiturin betonirakennelmalta. Nainen ei osannut uida kunnolla ja meni paniikkiin.