Immigratsiooniametnike töö on muutunud kohati eluohtlikuks

0
1032

Berliini lähedal Neuruppini immigratsiooniametis juhtus neljapäeval kohutav stseen: 31-aastane kamerunlane ohustas mitmeid töötajaid noaga, võttis pantvangi ja nõudis alalist elamisluba.

Kolm naist on šokis. “Pagulane” oli kokku leppinud tuleku Brandenburgi ametiasutusesse. Kui ta sisenes ruumi, nõudis ta ametnikult alalist elamisluba. Keelduva vastuse saades, tõmbas “pagulane” välja noa, suunas selle naisele ja sulges ukse.

56-aastane naine hüppas aknast välja ja päästis sellega end pantvangiks võtmisest. Üks naistest ei suutnud põgeneda. 55-aastane naine jäi aafriklase pantvangiks.

Naised, kes pääsesid põgenema “asüülitaotleja” käest, kutsusid kohale politsei. Kaks politseiautot saabus ja ka märulipolitsei toodi kohale. Pantvangivõtja üritas põgeneda, aga oli juba hilja. Politsei tabas noakangelase välisukse juures ning vahistas 31-aastase Kameruni “sõjapõgeniku”.

ALLIKAS:

Geiselnahme mit Messer: „Flüchtling” bedroht drei Frauen

In der Ausländerbehörde Neuruppin ist es gestern zu furchtbaren Szenen gekommen: Ein 31-jähriger Kameruner bedrohte mehrere Angestellte mit einem Messer, nahm eine Geisel und forderte eine Aufenthaltsgenehmigung.