Inimesed vaatasid Soomes pealt, kuidas Iraani mees tiris 15-aastase tüdruku maja taha ja vägistas

1
6974

Kesk-Soome kohus mõistis 18-aastase iraanlase Arkan Parvi 2,5 aastaks vangi lapse raskekujulise seksuaalse ärakasutamise ja vägistamise eest.

Kuriteod pandi toime eelmise aastal pühapäeval, 14. oktoobril. Ohver oli 15-aastane soome tüdruk. Täpne teopaik on salastatud 60 aastaks, vahendab Ilta-Sanomat.

Kohus leidis, et tüdruk oli kaitsetus olukorras. Vägistamisel oli mitmeid pealtnägijaid, näiteks üks 17-aastane iraagi poiss, kes püüdis Parvit veenda lõpetama. 17-aastane ütles Parvile ka ohvri vanuse. Kuigi Parvi sai teada, et ohver on alla 16-aastane, jätkas ta oma tegevust.

Turvamata suguühe toimus õues ja sel oli pealtnägijaid.

Parvilt mõisteti teo eest ohvri kasuks välja hüvitis kokku summas 6300 eurot. Lisaks tuleb kinni maksta ohvri kohtukulud summas üle 4000 eurot.

Kuriteos mõisteti süüdi ka 17-aastane iraagi poiss, kes lükkas käe tüdrukule pükste alla.   Tema aga peatas tegevuse, kui sai teada tüdruku vanuse. 17-aastane mõisteti süüdi seksuaalses ahistamises ning ta sai karistuseks trahvi 30 päevamäära ulatuses, mis tema puhul on 180 eurot. Lisaks mõisteti 17-aastaselt tüdruku kasuks välja hüvitis 200 eurot.

Allikas: Eestinen.fi

1 kommentaar

  1. Miks on neid pagulasi vaja?
    Nad toovad ju ainult häda , kas pole siis vähe neid vägistamisi olnud? Jah tüdruk saab hüvitise, kuid see ei vähenda ju psüühilisi tagajärgi, jääb ju kogu eluks meelde.
    Miks riik neid välja ei saada.

Comments are closed.