Innele Õispuu Sotside lubadustest: “Enne läeb issanda päike looja!”

0
806

SEOTUD LUGU – DELFI.EE (16.12) ARTIKKEL: “Sotsid lubavad raha igale poole: õpetajatele 2000 eurot palka, pension 700-le,lastele 100 eurot aastas kultuuriks”

“Sotside lubadused, enne läeb issanda päike looja, kui elu Eestis sellise helgena palkade näol paistaks”, kirjutab oma arvamusloos Rahvuslase toimetaja ja Rakvere Sotsiaalkomisjoni liige Innele Õispuu.

Reaalsed teod põhinevad homopropaganda üles näitamisel ja kus ühe lapsi hirmutava tädi laul nilbelt lasteaia lastele on ääretult ebainimlik. Ma olen korduvalt öelnud, et mis puudutab inimese isiklikku asja, ei kuulu poliitikasse arutellu.

On palju neid inimesi, kes suisa häbenevad rääkida ja veelkord rõhutan, see on mehe ja naise vaheline isiklik asi, kuid omasoolised ei saa ju mitte vaiki olla ja peetakse vajalikuks propageerida, et kui vajalik on sellest kõigil teada.

Kas see annab meie lastele eluks vajaliku, läheb seda oma praktikas tarvis? Oleme meiegi kõik üles kasvanud ja ei ole mitte midagi katastoofset, kes aga on kiuslik ja pahatahtlik ning madalalaualine, sellele jäävad ka meditsiiniliselt haiged inimesed ette, kui sul on midagi teisiti, lonkad, oled vaegkuulja, mis iganes.

Vastupidiselt just selliste inimestega tuleb tegeleda. See on üks vihkamise liik. Omasoolisus on aga hälve ja mida ei ole mõistlik eeskujuks tõsta.