Meest, kes kaitses oma 21-aastast tütart Aafrika sisserändaja vägistamise eest, süüdistatakse nüüd kehavigastuse tekitamises.

0
8699

Müncheni Hackerbrücke rongijaamas ründas 28-aastane Eritrea sisserändaja teisipäeval Saksa naist ja tõmbas tema seelikut alla

Kui tüdruku isa seda nägi, peksis ta eritrealase “vaeseomaks” – tekitades “vaesele pagulasele” raskeid kehavigastusi.

Saksa raudteefirma Deutsche Bahn töötaja oli sündmust pealt näinud ja teatas sellest politseile.

Saksa politsei otsustas esitada kaks süüdistust: üks sisserändajale seksuaalse rünnaku eest ja teine ​​isale raskete kehavigastuste tekitamise eest.

Paljud sakslased olid šokeeritud, et kohtuasjas esitati süüdistus isale, kes kaitses oma tütart. Kommentaarid on Facebooki postituste all, ning seal mõistetakse hukka, et isa karistatakse oma tütre kaitsmise eest.

“Kui palju keegi on süüdi, selle otsustab kohus. Oli kaks kuritegu, üks seksuaalne ahistamine ja teine ​​füüsiline vigastamine. Politsei on seadusega kohustatud nad mõlemad vastutusele võtma, “ütleb Petra Wiedmann, Müncheni politseist.

Ta soovitas inimestel kasutada muid võimalusi, kui jaamas toimub kuritegu. Ta lisab, et inimesed peaksid ennetavalt tegema koostööd kohalike politseijõududega.

German father charged for protecting his daughter against sexual assault by migrant

At the Munich Hackerbrücke train station, a drunk 28-year-old migrant from Eritrea grabbed a German woman under her skirt on Tuesday. When her father saw the sexual assault, he punched the African man in the face to make him stop. An employee of the German railway company Deutsche Bahn, witnessed the incident and alerted federal police.


TÄHTIS!

Rahvuslane.ee veebileht lõpetab selle kuu lõpus oma tegevuse. Loe täpsemalt S I I T

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.