Islamisse pöördunud muusik vihkab valgeid inimesi: nad on tülgastavad!

4
1274

Muusik Sinead O’Connor teatas hiljuti, et vahetas nime ja et usutekstide uurimine viis ta islamini. Naise uueks nimeks on Shuhada’ Davitt. Nüüd ei meeldi talle ka enam valged inimesed ja nende seltskond, kirjutab Kroonika.

Kuulus lauljanna kirjutas Twitterisse: “Palun vabandust, ma ütlen kohe midagi nii rassistlikku, et ma poleks eales arvanud end hinges niimoodi tundvat. Aga ma tõesti ei taha enam eales valgete inimeste seltskonnas olla. Mitte ainsatki hetke, mitte ühelgi põhjusel. Nad on tülgastavad!”

4 KOMMENTAARID

 1. Ütled lääneriigis: “Ma tõesti ei taha enam eales valgete inimeste seltskonnas olla. Mitte ainsatki hetke, mitte ühelgi põhjusel. Nad on tülgastavad!”
  Inimesed naeravad või kehitavad õlgu.

  Ütled islamiriigis: “Ma tõesti ei taha enam eales moslemite seltskonnas olla. Mitte ainsatki hetke, mitte ühelgi põhjusel. Nad on tülgastavad!
  Kui hästi läheb tuleb poolits ja paneb su vangi, pikaks ajaks. Kui ei, loobivad naabrid su kividega surnuks.

  Kõike paremat!

 2. Eks ta vastu vanadust lolliks on läinud! Ta on kogu aeg olnud ju imelik! Järelikult on ka tema muusika,mida ta on teinud ju siis pask! Moslemid ei kuula sellist muusikat!

 3. Selliste avalduste eest pannakse valged inimesed vangi. Miks siis talle erand tehakse. Või peab nii aru saama, et kõik kes astuvad moslemi usku võivad sõimata siis teisi inimesi. See on ju ehtne rassism.

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

 • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
 • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
 • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
 • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
 • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.