Itaalia ülikool kutsub üles siseminister Matteo Salvini mõrvaks

1
1299
Üks ülikooli plakatitest

Sel nädalal toimuval ülikooli “University Collective” (CUA) üritustel Bolognas, debüteerisid plakatid, mis kutsusid üles Itaalia siseministri Matteo Salvini mõrvaks.

Plakatitel on pealkirjad: “Mõrv. Mõelge sellele ” ja Salvini fotoga märklaud ning teinegi sõnum: “Salvini, Bologna vihkan sind! Ei rassismile!”

Ülikool on varemgi öelnud, et Salvini edendab “vihkamist, tõrjutust ja valget ülemvõimu poliitikat”. Nad väidavad seda Salvini kohta, kes sulges ebaseadusliku rände.

Bologna linnapea Virgilio Merola on denonsseerinud neid plakateid, öeldes: “Bologna ei ähvarda ega vihka kedagi. Ka need sõnumid on Bologna vastu. Ma kindlasti ei nõustu Salvini poliitikaga, aga mul ei ole vaja selleks kasutada vihkamist.”

ALLIKAD:

Salvini in manifesto al centro di mirino, l’odio del Cua: “Assassino”

Ancora una manifestazione contro il ministro dell’Interno Matteo Salvini, stavolta svoltasi a Bologna in piena zona universitaria.

Disgusting: Italian university calls for the assassination of Interior Minister Matteo Salvini

This week at an event in Bologna, the far left Autonomous University Collective (CUA) debuted posters calling for the assassination of Italian interior minister Matteo Salvini, newspaper Il Giornale reports.

1 kommentaar

  1. Nii et ülikoolid koolitavad ja kutsuvad üles inimesi sooritama mõrvu ???
    Kas see on ka Eesti tulevik ???

Comments are closed.