Itaalialased näevad Salvinit tõelise juhina – küsitlus

0
950

Matteo Salvini populaarsus jätkub: uus rahvaküsitlus näitab, et Itaalia tõeline liider on siseminister Salvini.

Itaalia siseminister ja asepeaministeri toetus on La Repubblica küsitluses 58%, ning rahva arvates on tema Itaalia tõeline juht, Itaalia peaminister Giuseppe Conte toetus oli ainult 16%, edastab Voice of Europe.

Lega Nord partei ja viienda tärni liikumise koalitsioonivalitsus on viimastel küsitlustel väga populaarne, mis näitab, et neid toetab üle 60% inimesi.

Uue küsitluse põhjal soovib Euroopa Liitu jääda vaid 44%i itaalia inimesi.

Italians see Interior Minister Salvini as Italy’s real leader – Poll

Matteo Salvini’s popularity isn’t going anywhere as a new poll shows that the Italian public view him as the country’s true leader.

League’s Salvini is Italy’s real leader, poll finds

Most Italians view Matteo Salvini, the outspoken leader of the anti-immigrant League party, as the real head of government, with just one in six casting Prime Minister Giuseppe Conte in that role, a poll showed on Friday.

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.