Jaak Madison EKREt kritiseerinud Kersti Kaljulaidile: astu presidendi ametist tagasi! See lõpetaks piinad

0
1641

EKRE poliitik Jaak Madison kritiseerib riigipea Kersti Kaljulaidi ja soovitab tal üldse ametist loobuda.

“Ajakirjale Foreign Policy on suutnud Kersti Kaljulaid, kes peab end tugeva mandaadi ja toetusega presidendiks, uue intervjuu anda. Üks lause sellest intervjuust: “Nüüd pean mina teistele nende lolle tegusid selgitama ja kaotusi tagasi võtma.”” kirjutab Madison Facebookis.

“Pikemalt ei vääri tema presidendile sobimatud poliitiliselt erapoolikud ja tasakaalutud väljeütlemised intervjuus kommenteerimist, kui vaid ehk nii palju, et on olemas üks kiire lahendus tema piinale. Astugu lihtsalt tagasi,” leiab Madison. “Toogu põhjuseks ükskõik mida. Näiteks öelgugi, et ta ei taha olla president riigile, mille valitsuses on EKRE. Oleks kõigile hea ja rahulik ning saaksime eluga edasi minna ja mõne aasta pärast on Kaljulaidi nimi ka unustatud.”

Ta lisab lõpetuseks: “Kersti Kaljulaid, tehke seda. Teil oleks muidu veel tervelt kaks aastat vaja meie pärast piinelda ja teiseks ametiajaks Te niikuinii tagasi ei saaks. Parem juba kohe ja ise minna.”

Foreign Policy küsis Kaljulaidi käest EKRE misogüünsete, antisemiitlike, homofoobsete ja rassistlike kommentaaride kohta, muuhulgas väljendi “Kui on must, näita ust” kohta. “Ma vihkan neid nende käitumise eest ja ma vabandan kuvandi eest, mida see võib tekitada. Korralikud inimesed ei käitu niimoodi. Ei ole kuidagi okei näidata neid märke ja see ei ole vaatepunkt, mida me Eestis jagame.”

Allikas: 

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.