Jaak Madison: Poola ja Ungari vetostasid hiigellaenu plaani, Ma tõstan selle toreda uudise peale pokaali!

0
299

Meie õnn on Poola ja Ungari, kes teevad tihti ära selle, millest paljud Euroopas mõtlevad, kuid mida kardetakse avalikult öelda.

750 miljardi eurone hiigellaenupakett on vaid vahend uute Euroopa Liidu maksude kehtestamiseks ja liidu lõplikuks föderaliseerimiseks. Lisaks muidugi poliitiline kiusamine riikidega, kes ei rahasta osade vähemuste ühinguid, soouuringuid või ei hüüa willkommen kõikidele maailma kodanikele rahumeelsetest usunditest ja rahumeelsest Aafrikast ning Lähis-Idast.

Tulemuseks tänase päeva parim uudis: Poola ja Ungari vetostasid hiigellaenu plaani ja Euroopa Liidu pikaajalise eelarve. Põhjuseks juba mainitud “õigusriigi” põhimõttega rahade saamise sidumine.

Kiristage hambaid ja unetut ööd teile von der Leyen ja paedad, kaljurannad, mikserid ning toomid. Mina tõstan aga selle toreda uudise peale pokaali!

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.