Jaak Madison Postimehe ajakirjanikule: “kui ikka üldse ei taha elada siin riigis, siis ma ei teagi… jooksku Rootsi?”

0
974

Postimehe ajakirjanik (reporter) kirjutab Twitteris: “Täiesti siiralt, sõitke pe***. Ma ei taha elada siin riigis. Samal ajal kui on organisatsioone, kes tõesti vajavad raha, siis me anname selle FAKING ABORDIVASTASTELE, et nad saaks oma paska KUULUTADA? Peatage maailm, ma tahan maha astuda.”

Jaak Madison jagas seda oma FB lehel ja kirjutab: 

“Mul on hea meel, et meil on selliseid Postimehe ajakirjanikke, kes on viisakad, intelligentsed ja teavad täpselt öelda, mida peaks toetama ja mida mitte ning kes ajab pas*a ja kes mitte. Tõeline neljanda võimu esindaja parimas näites.

Kuid kui ikka üldse ei taha elada siin riigis, siis ma ei teagi… jooksku Rootsi?”

Mul on hea meel, et meil on selliseid Postimehe ajakirjanikke, kes on viisakad, intelligentsed ja teavad täpselt öelda,…

Posted by Jaak Madison on Kolmapäev, 2. detsember 2020

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.