Jaak Madison: Terves ühiskonnas ei ülbitseks president, kellel pole rahva mandaati

0
3151

Meie ühiskond on haige.

Terves ühiskonnas ei saaks olla presidenti, kes premeerib vaimselt haiget inimest, kelle põhiline väljendusviis on kõige rõvedamate sõnade ja roppuste lausetesse põimimine ning vaimne inimeste terroriseerimine, kes tema haiglast visiooni Eestist ei jaga.

Terves ühiskonnas ei kutsuks president vastuvõtule inimest, kes mehena tuleb kleidi ja kontsakingadega.

Terves ühiskonnas ei ülbitseks president, kellel pole rahva mandaati ja ta on ametisse saanud lihtsalt sobingu tulemusel parlamendis. Mandaadi puudumisega on ta samal tasemel Aljaksandr Lukašenkaga.

Terves ühiskonnas ei premeeriks president maas lamava raseda naise peksjat võimalusega lavastada presidendi vastuvõtu etendust ainult põhjusel, et peksja jagab tema nägemust liberaalsest demokraatiast.

Terves ühiskonnas ei oleks ametis presidenti, kes saab suurema osa sissetulekust Euroopa Liidust, millega ta ei saakski olla sõltumatu Eesti iseseisvuse tagamisel Euroopa Liidus.

Eesti rahvale ja tema eksistentsile on suurimaks ohuks meie endi seas pesitsevad kameeleonid – väljast sini-must-valged, kuid seest tulipunased sirbi ja vasara või 12 tähelise sinilipuga.

Meie ühiskond on haige. Terves ühiskonnas ei saaks olla presidenti, kes premeerib vaimselt haiget inimest, kelle…

Posted by Jaak Madison on Kolmapäev, 19. august 2020


TÄHTIS!

Rahvuslane.ee veebileht lõpetab selle kuu lõpus oma tegevuse. Loe täpsemalt S I I T

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.