Jaanuaritervitus EKRE-lt

0
2366

KIRI MEIE POSTKASTIST:

Tänan, et andsite oma allkirja 2015-2016 massiimmigratsiooni vastasele petitsioonile. Olin ise üks selle ürituse organisaatoreid ja andsime vastava petitsiooni kuhu kogunes nii elektrooniliselt kui ka paberkandjal ligi 40 000 allkirja üle ka Riigikogu esimehele. Loodan, et meie võitlus pole olnud asjata ja on pidurdanud immigratsiooni kiiret levikut siia. 

Kuid globalistlikud jõud jätkavad survet ja võitlus kestab. Aasta lõpus võitlesime rändeleppega liitumise vastu ja kuigi Eestit esindav ametnik justkui andis leppele toetuse, siis me ei tunnista seda lepet millel puudub legitiimne alus..

Kohe on tulemas aga uued riigikogu valimised. Kui soovid, et Eesti jääks ka edaspidi Eestiks, meie armsaks kodumaaks, siis anna valimistel oma hääl meie kandidaatide heaks. Nii aitad kaasa ühisele võitlusele globalismiga nii lääne kui ida suunalt.

Lugupidamisega, 
Urmas Espenberg
EKRE fraktsiooni poliitikanõunik


TÄHTIS!

Rahvuslane.ee veebileht lõpetab selle kuu lõpus oma tegevuse. Loe täpsemalt S I I T

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.