“Jah vabadusele, ei valedele” FB-lehel kutsutakse üles “EKRE ministrile molli andma” ja teda tulistama provotseerima

1
1847

Kurikuulsa “kodanikualgatuse” “Jah vabadusele, ei valedele” FB-lehel käib arutelu, mille vastu võiks huvi tunda ka politsei.

Rein Arumäe: “No aga sellepeale pole tulnud vee, et mõnele ekre sektandile ministritest lihtsalt maja ees seal molli anda – meediateemal vägagi produktiivne ja valima peaks sellise esineja, kes varem kriminaalsest käitunud pole – saab miski pool aastat tingimisi ja tehtud..? Lihtne ja loogiline juu…Pärast saab laiata – eesti raffas andis molli helme tunnistajast spiikrile…lahe juu…meediatähelepanu hulgi ja mitte ainult Eestis – garanteeritult…”

Jah vabadusele, ei valedele: “No kuna täna just selgus, et rahandusminister kannab koguaeg relva kaasas, siis vast pole mõtet. Üritame ikka vestlust arendada.”

Rein Arumäe: Jah vabadusele, ei valedele “Heh, kannab relva kaasas…irw, see nüüd küll mingilgi määral ei välista sm. Martinile lõuga anda….pigem just vastupidi – tõmbab toru välja ja on ise kriminaal kohe, hädakaitse ületamise teemas…lihtsalt peab nurgataha snaiperi sättime, kes ekstreemsemal juhul, viimasel silmapilgul, relvaga ebaadekvaatselt ringikäiva ametniku ohutuks teeb – lihtne….”

Allikas: Uueduudised.ee

1 kommentaar

  1. Proovigu ainult – ma löön oma käega sellistel lurjustel põlved puruks – et jääksid kuniks surm nende silmad suleb põlvili kõndima.

Comments are closed.