Järgmine ohver: Saksamaal mõrvati tänaval Poola noormees

0
698

Saksamaa põhjaosas Neumünsteris tapeti pühapäeva hommikul 20-aastane poolakas otse keset tänavat.

Krystian oli nii sõprade kui ka kolleegide poolt armastatud inimene. Teda iseloomustati sõnadega, et ta ei teeks kärbselegi liiga. Noormees tuli aasta eest Saksamaale tööle plaatijaks.

Meest rünnati noaga ja ta tapeti pühapäeva varahommikul kell 6, keset tänavat, mitte kaugel kodust. Stean S. (50), kes aknast appikarjeid kuulis, tõttas noormehele appi, püüdes peatada tema verejooksu. Kahjuks suri noormees saadud noahaavadesse.

20-aastane poolakas tuli peolt – teda rünnati keset tänavat ja löödi nii selga kui ka kaela piirkonda mitmeid kordi noaga. Vastavalt politsei andmetele oli kurjategija näol tegemist “lõunamaalase välimusega” mehega (- poliitkorrektne väljend aafriklase/araablase kohta), kes kandis 3-päeva vanust habet.

Esmaspäeval tuli Poolast Saksamaale ka tapetud Krystiani ema. Krystian saatis iga kuu koju raha oma ratastoolis istuvale nooremale vennale…

ALLIKAS:

Tödlicher Streit – 20-Jähriger stirbt nach Attacke auf offener Straße

veröffentlicht am Tödliche Attacke in Neumünster! Ein junger Mann (20) ist in der Nähe des Bahnhofs auf offener Straße angegriffen und tödlich verletzt worden. Der junge Mann sei trotz schneller notärztlicher Versorgung am Sonntagmorgen im Krankenhaus gestorben, teilte die Polizei mit.