Jevgeni Ossinovski peab oma lapsi… mitte kõige suuremaks väärtuseks

0
774

Sotsiaaldemokraatliku erakonna esimees Jevgeni Ossinovski sõnad Arvamusfestivali erakonna esimeeste debatil tõestavad ilmekalt, miks ei tohi teda ega teisi sotse riigitüüri juurde lubada, kirjutab portaal Uued Uudised.

Debatil, kus oli jutuks Eesti rahva sündimuse suurendamine, ütles Ossinovski meelega või kogemata välja oma elutõe: lapsed ei ole tema jaoks eriti suur väärtus ning segavat tema eneseteostust.

„Mina oma naisega ei taha rohkem kui kahte last. Me tahame ennast inimestena realiseerida ka teistmoodi. Ehkki ma olen väga õnnelik oma laste üle, siis see küll ei ole kõige suurem väärtus, mida ma siin maailmas loonud olen,“ ütles Ossinovski, täpsustamata, mis see suurem väärtus on. (Äkki alkoholi aktsiisi tõus?)

Loodetavasti mõtles Ossinovski tõsiselt, et armastab oma lapsi. Sest tema avalduse teine pool lubab oletada, et Eesti rahva lapsi – olgu sündinud või sündimata – ta oma sisimas põlgab.

Kui te järgmine kord Ossinovskit või mõnda muud sotsi trehvate, ärge peljake küsida, kes ikkagi on need inimesed, kelle eest sotsid alati enne valimisi seista lubavad. Lapsed ja noored pered nende hulka ilmselgelt ei kuulu!


ALLIKAS: 

Jevgeni Ossinovski peab oma lapsi… mitte kõige suuremaks väärtuseks – Uued Uudised

Sotsiaaldemokraatliku erakonna esimees Jevgeni Ossinovski sõnad Arvamusfestivali erakonna esimeeste debatil tõestavad ilmekalt, miks ei tohi teda ega teisi sotse riigitüüri juurde lubada. Debatil, kus oli jutuks Eesti rahva sündimuse suurendamine, ütles Ossinovski meelega või kogemata välja oma elutõe: lapsed ei ole tema jaoks eriti suur väärtus ning segavat tema eneseteostust.