Jevgeni Ossinovski peab suurt osa valijatest lollideks ja Eesti otsustusõiguse loovutamist Brüsselile heaks!

0
1106
Foto: LHV foorum

Sotsiaaldemokraatliku erakonna endine juht, Riigikogu liige Jevgeni Ossinovski peab suurt osa valijatest totudeks ja leiab, et on hea, kui Euroopa Liit Eestilt otsustusõigust vähemaks võtab.

“Koolipoisina olin ma ELiga liitumise vastu, kuna arvasin, et EL võtab meilt ära otsustusõigust ning see on halb. Nüüd tean, et EL võtab meilt ära otsustusõigust, aga arvan, et see on hea,” ütleb Ossinovski Eesti Ekspressile antud intervjuus.

Intervjuus ütleb sotside üks ninamehi muudki huvitavat, näiteks, et “Üllatavalt suur osa valijaist on täitsa totud.”

Ossinovski jääb Eesti ajakukku ministrina, kes alkoholiaktsiisi ja teised maksud Lätti suunas, tekitades aastas sadu miljoneid kahju.

Ossinovski ise seletab asja nii: “Paljud valijad on mu peale siiralt pahased, ehkki uue valitsuse pakutud odav viin on ka nende tuju paremaks teinud.”

Teisisõnu, mees pole siiani aru saanud, et ta midagi valesti tegi.

Allikas: Uueduudised.ee

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.