JONNIB: Provokaator Tarand ei võta raha Objektiivilt vastu

1
1927

Nädala aja eest tegid paljud Objektiivi lugejad annetuse, et anda oma panus Riebergi ja Osa nimel Tarandi poolt nõutud 2000 euro kokku saamiseks ja ära maksmiseks. 

Eile teatas Indrek Tarandit esindav advokaat, et äsja lõppenud valimistel väga tagasihoidliku tulemuse saavutanud ning seetõttu oma eurosaadiku koha minetanud poliitik ei aktsepteeri Objektiivi poolt Mart Riebergi ja Meelis Osa nimel tehtud ülekannet summas 2000 eurot, vaid nõuab, et ülekande summas 1000 eurot teeks nii Rieberg kui ka Osa isiklikult.

Tarand nõudis õiguskaitseorganite abil seda summat meestelt, kes langesid mullu 26. novembril ÜRO rändeleppe vastasel meeleavaldusel tema provokatsiooni ohvriks. Meeleavaldusel intsidendi provotseerinud Tarand ise endal vähimatki süüd ei näe.

Allikas: Objektiiv.ee

1 kommentaar

  1. Mina soovitan mitte teha ülekannet vaid leppida Tarandiga kokku kohtumine kusagil avalikus kohas ja siis sularahas talle see summa üle anda. Ja loomulikult tuleb seda teha kaamerate ees. Päris ausalt. Tahaks väga näha, kuidas Tarand sellele reageerib. No ja päts leiba võiks ka koos selle summaga kaasa minna.

Comments are closed.