JUHTKIRI | Suurettevõtja: uus valitsus on parem kui eelmine

0
1144

Ehkki end ettevõtjasõbralikuks pidav Reformierakond ja selle hääletoru Delfi püüavad teha kõik, et valitsust naeruvääristada, on paljud ettevõtjad valitsuse otsustega ja tegevusega rahul.

„Mulle tundub, et valitsus on esimesel 100 päeval hakkama saanud,” ütles Postimehele suurettevõtja, Tallinki üks omanik Ain Hanschmidt, kellele meeldis otsus alkoholiaktsiisi 25 protsenti langetada.

Ta lisas, et kui jälgida meediat, siis on jäetud mulje, et valitsus pole millegagi hakkama saanud, kuid kui vaadata, mida tegelikult tehtud, siis on pilt hoopis teine. Hanschmidti sõnul tegi eelmine valitsus vigu, kuid ei tunnistanud neid kunagi. „Praegune valitsus on pragmaatilisem,“ lausus ta.

Ka ei ole ta nõus nendega, kes väidavad, et uue valitsuse liikmed on tõmmanud mujal maailmas Eesti mainet alla.

Allikad: 


TÄHTIS!

Rahvuslane.ee veebileht lõpetab selle kuu lõpus oma tegevuse. Loe täpsemalt S I I T

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.