JUHTKIRI: Üksmeelse ja vihavaba Eesti eest!

0
433

Identiteedikriisis vaevlevad poliitilised opositsioonijõud, nende mõjuväljas toimiv meedia ja mitmed agressiivselt meelestatud survegrupid on vallandanud rünnaku Eesti Vabariigi legitiimse valitsuse ja peaministri vastu.

Ilma vettpidavaid argumente esitamata, süüdistatakse valitsust demokraatia mahasurumises ning riigile kahjulikus tegevuses.

Häbenemata levitatakse välismeedias valesid sünnimaal toimuva kohta. Oma silmakirjalikkuses ning demagoogiliste võtete kasutamises meenutab Reformierakonna ning põhiseadusega vastuollu minnes opositsiooni toetava presidendi tegevus hüsteeriat, millega püüdsid impeeriumimeelsed jõud pidurdada kolm aastakümmet tagasi Eesti iseseisvumist.

Kõik, kellele on oluline isikuvabaduste jätkuv tunnustamine ja vabade valimiste tulemusel moodustatud ühiskonda lõimida püüdva valitsuse saatus, tulge esmaspäeval 26. augustil kell 8.45 Toompeale Riigikogu ette, toetama Jüri Ratast ja tema valitsust!

Igal Eesti elanikul peab olema ka tulevikus õigus otsustada, millisena ta näeb oma kodu, kellele annab võimaluse selle uksest külalisena sisse astuda ja kellele mitte; kuidas kasvatada oma lapsi või kas ikka tohib hinnata traditsioonilisi humanistlikke väärtusi! Kui sa ei soovi, et Reformierakonna ja sotside teerull rahvast üle sõidab, siis tule ja avalda oma toetust üksmeelsele ja vihavabale Eestile!

Vsevolod Jürgenson
Mustamäe Linnaosakogu liige