Jüri Toomepuu: Pole kahtlust, et korruptiivse suli Joe Bideni pooldajad sooritasid laiaulatuslikku valimispettust

0
306

Jüri Toomepuu, kes viibib USAS selgitab lihtsalt ja arusaadavalt praegu toimuva tagamaid.

Toomepuu kirjutab sotsiaalmeedias:

Pole kahtlust, et korruptiivse suli Joe Bideni pooldajad sooritasid laiaulatuslikku valimispettust. On tuvastatud, et suur hulk surnuid hääletasid ja samuti, et sokutati kohale pakkide viisi hääletussedeleid, et ei kontrollitud hääletajate allkirju ja palju muud kahtlast.

Petised on aga küllalt kavalad. Osa pettusi on ehk võimalik paljastada, aga suuremat osa arvatavasti mitte. Seega on võimalik Bidenil presidendiks saada.

Kui vabariiklased võidavad vähemalt ühe Georgia osariigi kahest senati kohast mis lähevad uuesti hääletusele, pole Bidenil vähemalt võimalik USAs sotsialismi juurutada ja ülemkohtu koosseisu drastiliselt muuta.

Varem kulutasid demokraadid sadu miljoneid dollareid, et kukutada vabariiklaste senaatoreid, aga sellest polnud küllalt. Võib arvata, et Georgias läheb mängu miljard dollarit.

Pole kahtlust, et korruptiivse suli Joe Bideni pooldajad sooritasid laiaulatuslikku valimispettust. On tuvastatud, et…

Posted by Juri Toomepuu on Neljapäev, 12. november 2020

 

Allikas: Lõunaeestlane.ee

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.