“Kahesajastel” on vesi ahjus! Postimehe peatoimetaja ahastab: “Kas lasemegi EKRE-l võita?”

1
2469

“Üha enam on muutunud tõenäoliseks, et pärast valimisi hakkavad EKRE ja Isamaa omavahel koostööd tegema. Sellega tekib Eesti poliitikas tugev jõuõlg, millega peavad arvestama kõik,” kirjutab endine Postimehe peatoimetaja ja Eesti 200 nimekirjas riigikokku kandideeriv Lauri Hussar.

“EKRE toetus naiste seas on liginemas 15 protsendile, kuigi varem oli see selgelt alla kümne. Populistlike erakondade kommunikatsiooniskeem tunneb mitmeid lahendusi, kuidas viimastel kuudel enne valimisi võetakse maha kommunikatsiooniteravik, selleks et võita toetust kultuuritöötajate ja naiste seas. Eesmärk on näidata, et ei ole see partei nii hull ja agressiivne midagi. Samas ei ole kuidagi muutunud selle erakonna suhtumine rahvusvähemustesse, naiste rolli, homodesse. Teistsugune retoorika mängib valija lühikesele mälule. Eesti suletuse suurendamine ja seniste välispoliitiliste kokkulepete muutmine ja ülevaatamine on jätkuvalt nende agendas.”

Loe täisteksti erakonna Eesti 200 blogist

Lauri Hussar – Kas lasemegi EKRE-l võita? – EESTI 200 | PIKK PLAAN EESTILE

Reformierakonna ja Keskerakonna vene- ja maksuteemalise pingpongi varjus on jäänud selles valimiskampaanias teisejärguliseks küsimus EKRE kasvavast populaarsusest. See on Emori mitmetes küsitlustulemustes olnud nähtav juba viimased kuu aega ja täna ei ole isegi valimisvõit enam võimatu. Toetuse tõus ei ole tulnud tühja koha pealt. Enne EKRE liikmete trollimisskandaali oli sotsiaalmeedia ja uudisteportaalide kommentaariumid täis …

1 kommentaar

  1. hussari-sugsed tulevad siin rahvast lolliks pidama…ei, rahval pole haugimälu. Rahavas teab väga hästi, kuidas sa kasutasid ära rahva usaldust (nii vähe kui seda oli) postimehe kui sõltumatu ajakirjanduse vastu….sinu juhtimisel sündiseid või isegi sulest ilmusid valelikud artiklid EKRE vastu, Objektiivi vastu …See mida sa tegid objektivi vastu on lausa tülgastav! .lasid teha ülsitavaid artikleid eesti 200 suunas…..see kõik ajab taganjärele oksele. Eesti rahavs ei taha sellist visioonituid, näotuid valelikke äraandjaid enda esindajaks! Nimetate endid liberaalseteks konservatiivideks…kas te ise ka aru saate, et see on soust- .ei liha ega kala…teis pole mingit selgroogu. Teie juht kallas on eestivaenulik, enam hullem ei saagi olla. Olete sotside erkond vol 2. Ja vaadke, mis sotsidega on juhtunud…nad on eestimaa täis lasknud. Ja, et sellest haisust lahti saada, selleks on vaja päris palju tuulutada.

Comments are closed.