Kaja Kallas tsiteeris oravate üldkogul palju vihatud Donald Trumpi: „teeme Eesti jälle suureks!“.

0
777

Reformierakond valis enda elektrooniliselt läbi viidud suurkogul erakonna juhiks tagasi Kaja Kallase, kes on seni näidanud end saamatu ja ebaküpse poliitikuna.

Oma pöördumises pööras ta lõviosa sellest Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kritiseerimisele ning jätkas juba tüütuseni äraleierdatud teemat, kutsudes Isamaad ja Keskerakonda enda rüppe, et valitsuskoalitsioon laiali saata.

Kallas tunnistas, et ta on teinud ettepaneku alustada valitsuspöördeks läbirääkimisi esmalt Keskerakonnaga, Pärast Keskerakonna keeldumist pöörduti Isamaa poole. Mõlemad – nii Keskerakond kui Isamaa – soovisid oma partnerina näha Kallase suureks pettumuseks ekret.

Sellist ennast alandavat ja pealesuruvat nurumist ei saa küll kuidagi ühe suure partei juhile väärikaks pidada.

Opositsioonis sponsoreid ehk toiduahelat laotanud  Reformierakonna nadist rahalisest seisust kõneles tõik, et Kallas kutsus eesootavateks valimiskampaaniateks erakonna liikmeid raha kokku panema.

Seejuures on Reformierakond ka liikmeid kaotanud, seda vaatamata nende suurele värbamiskampaaniale.

Oma pöördumise lõpetas Kaja Kallas aga Donald Trumpi (!) tsiteerimisega, öeldes, et „teeme Eesti jälle suureks“.

Allikas: Uueduudised.ee

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.