Kaks briti algkooli õpilast eemaldati koolist, sest nad olid palunud end vabastada “Pride” õppetundidest

0
1734

Kaks briti algkooli õpilastest saadeti koolist karistuseks ära terveks nädalaks. Põhjuseks oli see, et poiss oli palunud end vabastada “Pride” õppetundidest – õppetund lesbidest, geidest, biseksuaalidest ja transseksuaalidest.

20. juunil küsis Farrell oma sõbra Kaysey viienda klassi õpetajalt, kes levitas LGBT tundide värvimislehti:

“Härra, ma ei soovi selles õppetunnis osaleda? “

Õpetaja keeldus. Kuna LGBT õppetunnid ON osa õppekavast. Pärast klassi süüdistas õpetaja last “homofoobsete sõnade” kasutamises. Ta väidetavalt ütles, et “LGBT imeb ja on loll”. Laps eitab seda.

Farrell on kristlane. Ta rääkis külalisõpetajale, et ta ei aktsepteeri LGBT liikumise inimesi usulistel põhjustel.

Seejärel küsis õpetaja kahelt lapselt: “Kas sa tahad nad sureksid?”

Lapsed vastasid “ei”. Aga kui nad oma kodumaale tagasi pöörduksid, siis nad saaks karistatud, kui nad oleksid gayd, rääkis Farrell õpetajale.

Farrell tegi õpetajale selgeks, et ta on Aafrika-Jamaica päritolu. Kuna seal on “igaüks kristlane ja katoliiklik, ei aktsepteeri nad LGBT-d”.

Aruande kohaselt karjus koolijuht klassi ees laste peale. Klassiruumi ees ütles ta neile: “Kuidas sa julged? Sa oled kooli häbi”.

Siis pani direktor lapsed teise klassiruumi kinni. Ta küsis Kayseylt: “Kuidas sa julged öelda, et tahad tappa LGBT inimesi?” Kaysey kinnitas talle, et ta seda ei öelnud. Siis karjus direktor tema peale: “Jah, sa ütlesid nii, ära valeta!”

Siis pandi nelipühilaste hulka kuuluv Kaysey viieks tunniks klassiruumi kinni.
“Enne LGBT tulemist teadsid kõik mis on nende enda sugu. Aga nüüd on inimesed segaduses, ning nad ütlevad, et nad on biseksuaalsed ja transid,” räägib Kaysay.

Kaysay sõnul kaotaksid lapsed enesekindluse, vaataksid ennast ja küsiksid: “Kas ma olen see inimene? Miks ma ei saa olla keegi teine?”

Kaysey ütleb:
“Enne seda teadsid inimesed, kes nad on. Õpilased on nüüd silmitsi soo valikuga nelja-aastaselt. “

Kaysey klassi lapsed on tüdrukut toetamas.

LGBT ideoloogia hävitab lapsed

“See näide näitab, kui agressiivne ja sallimatu LGBT võib olla,” ütleb Christian Õiguskeskuse tegevdirektor Andrea Williams, kes toetab kahte õpilast ja nende perekondi.

“Ideoloogia, mis peab kasutama selliseid karme sallimatuse taktikaid, et sundida kümneaastaseid inimesi aktsepteerima midagi, mida nad instinktiivselt ei aktsepteeri, näitab, kuidas see ideoloogia on hävitava iseloomuga. Siin näeme selle kogu seksuaalse tegevuskava haavatavust, mis on meie lastele pandud ja mis ei talu süütute kümneaastaste teisitimõtlemist,“ ütles Williams.

“Sellepärast näevad vanemad uue seksuaalse ja soolise ideoloogia kasutusele võtmise ohtu, mis ei võimalda isegi süütute kümneaastaste inimestel sellele vastu seista,” lisas Williams.

Iroonia on selles, et kooli veebisait kinnitab, et järgib”Briti väärtusi” “individuaalse vabaduse ja vastastikuse austuse ja sallivuse kohta erinevate uskumuste ja veendumuste inimeste suhtes” ja neid austades.

Refereeris: Taivo Sepp

Allikas: Epochtimes.de