Kas keegi on Ossinovskit näinud? Öelge edasi, et Katrin Lust otsib teda

1
1176

KATRIN LUST ON JEVGENI OSSINOVSKI OTSINGUTEL:

Kallid sõbrad! Otsin juba teist nädalat Jevgeni Ossinovskit. Minu kõrval seisab Gruusiast pärit ehitaja Zhurab, kellele on üks ettevõte jätnud maksmata. Ta on söömata ja joomata ja tema kolleegid Gruusiast on püsti hädas, sest raha pole isegi mitte tagasisõiduks koju.

Sotsiaaldemokraadid seisavad vankumatult töötajate õiguste ja eriti võõrtööliste õiguste eest, kes on nõrgemas positsioonis. Zhurab soovib kohtuda just Jevgeni Ossinovskiga, et rääkida kui täbaras seisus vöõrtöölised Eestis on. Ossinovski aga ei vasta juba mitu nädalat minu kirjadele seoses selle looga. Meie kirjadele ei reageeri ka Sotsiaaldemokraatide pressiesindaja Andri Maimets, kes tõmbas kõigepealt siin kontori juures suitsu ja siis tõmbas ukse kinni. Zhurab töötas Tuukri tänaval Oleg Ossinovskile kuuluva kortermaja ehitusel. Zhurabi ja ta sõbrad Gruusiast palkasid tõsi küll alltöövõtjad ja Oleg Ossinovski neid palganud pole, vaid grusiinidega tegeles alltöövõtja.

Ka eilne Delfi kirjutas murelikult, et Jevgeni Ossinovski on juba 2 nädalat kadunud ka nende jaoks. Kui keegi teab, missuguse valimistelgi või valimisdebati saatest teda leida võib, siis palun andke mulle teada.

1 kommentaar

Comments are closed.