Kert Kingo: Õigusriik – kas tõesti selline ta ongi?

0
937

“Haridus- ja teadusminister kasutab ministeeriumi vahendeid ja töötajaid oma isiklikes huvides, korduvalt ja teadlikult. Ajakirjandus avaldab selle korruptiivse teo koos tõendusmaterjalidega ministeeriumi auto ja töötaja kasutamise kohta ministri isikliku elu korraldamisel. Ja mis siis juhtub…

Korruptiivselt käitunud minister on arusaamisel, et lõpuks ja kaudselt oma rikkumise tunnistamine teeb selle rikkumise olematuks. See on kõigest oskamatus oma eraelu korraldada!

Prokuratuur võtab mõtlemiseks aja, et kas korruptiivse teo puhul (antud juhul!) menetlust ikka alustada!

Riigikogu korruptsioonivastase erikomisjoni esimees piirdub ainult tõdemusega, et teol on korruptiivne maik! Ei mingit aktiivset asjaolude selgitamise tahet (nagu nt Louis J. Freeh puhul) ega plaani.

Ja lõpuks….justiitsminister “palub” prokuratuuril uurida HOOPIS ajakirjanduse tegevust korruptiivselt käitunud ministri juhtumis!

Aga ministrite (EKRE) sariumbusaldajad on nüüd millegipärast täitsa vait, ei kippu ega kõppu neilt?!”

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.