Kerttu Rakke: Emotsionaalne ülesköetud naine – EÜN.

0
2092

See on täpne ja tabav diagnoos paljudele, mitte vaid ühele naisele.

Sobib kõigile, kelle tekst on pigem ahastav apokalüptiline hala kui mõistlik arutelu (rääkimata läbimõeldud ettepanekutest). EÜN-te ühiseks tunnuseks on ebarealistliku soovmõtlemise propageerimine ja solvunult jalgade trampimine, kui, oh imet, ükssarvikud ei peeretagi vikerkaari (see oli nüüd ilukirjanduslik liialdus, ent mõte jääb samaks).

Näiteks Ahto Lobjakas on EÜN. Jaak Urmet on väga EÜN. Rääkimata siis paljudest prouadest siin FB-s, kes on ka EÜN-id, aga kuna nad lihtsalt ongi EÜN-id, siis ei saa seda neile pahaks panna.

AGA: meie president ei ole EÜN.

  • Emotsioonid? – Null.
  • Ülesköetus? – Null.
  • Naiselikkus? – Null.

Maailma kõige aseksuaalsem riietus – ümmarguse kaelusega dressipluus (vahet pole, mis pildi või tekstiga), ludus kartulikoorevärvi poisipea – mis naisest või naiselikkusest siin rääkida saab???

Lihtsurelikuna all-linnast Toompeale ja Kadriorgu vaadates tundub, et nende prouade jaoks, kes pärast pr Rüütlit lossis troonivad (valitseja või valitseja prouana), tehakse PR meeskonna koostamiseks hange, kus võidab odavam. Pr Evelini kleidid olid vähemalt naljakad ja kallid, Pr Kersti omad kandilised ja hoiavad halvasti (kleidiserv võiks ikkagi maapinnaga paralleelne olla ja kingad parajad, kui tähtsate inimestega poseeritakse).

Nii et – aitäh Mart Helmele, kes täiendas eesti nüüdiskeelt uue värvika väljendiga, ent kahjuks – ne po adresu. 

Kerttu Rakke

Allikas: Facebook