Kinnisvaramiljonäri elu hinnaks oli vaid 3000 eurot!

0
1508
Nad olid sõbrad: miljonär Michael R. (57, aastane) ja Mohammed O. (28. aastane). Süüria põgenik on nüüd kohtu all oma patrooni tapmise eest.
Foto: Michael Hahn

Süüria põgenik mõrvas Saksamaal talle uut kodu pakkunud heategija, 57. aastase miljonär MICHAEL R. !

57.aastane miljonär Michael ja 28. aastane põgenik Mohammed O. olid sõbrad! Nüüd istub Mohammed oma patrooni mõrvamise eest kohtu all ja tema heategija on surnud!

Miljonär avas oma südame Süüriast pärit põgenik Mohammedile ja lasi noormehel enda juures elada. Selle usalduse eest maksis mees oma eluga! Ilmselt oli ahnus tapmise põhjuseks. Selleks, et kaasosalist, kodakondsuseta palestiinlast, 31. aastast Iyad B. enda poole võita ja tapma õhutada, väitis mees, et tema heategija on juut! Mees läks õnge!

3. november 2018 leiti kinnisvaraärimees Michael R. oma kodust kägistatuna. Kahtlus teo eest langeb Mohammed O-le!

Politseiuurimise tulemusena selgub, et kinnisvaraärimees hoidis oma majas olevas seifis kulda ja sularaha. Mõrvatud ärimees rääkis sellest ka oma sõbra ja usaldusisikule, Mohammedile. Mohammedil olevat olnud mingid võlad ja seetõttu plaanis ta oma heategija surma. Lisaks unistas Süüriast pärit põgenik ilusast Ferrarist ja oma isiklikust majast Süürias. Eesmärk pühistes abinõu!

Praegu istub Süürlane koos oma kaasosalisega röövimise ja tapmise eest kinnipidamisasutuses ja ootab kohut. Meeste saagiks langes naeruväärne 3000 eurot.

Tõlkis: Kaj Ja (Facebook)

Allikas: Bild.de